petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni dişim :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İbrahim ÇALIŞ tarafından 4 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. İbrahim ÇALIŞ

arkadaşlar bu yeni dişim inş.yavru alırım bilgi verirseniz sevinirim şimdiden saolun...

2. Ömer Faruk DUYSAK

Hayırlı Olsun Kardeşim

3. İbrahim ÇALIŞ

eyw. saol kardeşim

4. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ne kadara aldın?

5. Umutcan AĞLAR

hayırlı olsun fakat dişi kızışmamış bunun için beklemelisin

6. İbrahim ÇALIŞ

eski eşinin üzerine 5tl verdim değiştirdim diğeri ile çok kavga ediyorlardı.KUŞLARIM HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRMİYİM (sağlık durumu vb.)

7. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sağlıklı bir dişi eşleşmeleri için 1ay bekleyin saten 1.5 2 aya kızışır

8. İbrahim ÇALIŞ

baya iyi anlaşıyorlar erkek sırnaşıyo dişide sırnaşıyo ilk gün ama üstüne çıkmaya başladı bile dişide izin veriyo :D inş sağlıklı yavrular alırım ...

9. Umutcan AĞLAR

yemlikte nijer tohumu olsun mama takviyesinde bulunun ve son olarak kalamar kemiği koyarsanız çok iyi olur

10. Seher Ün ERTEK

hayırlı olsun inşallah en kısa zamanda yavru alırsınız bende şunu farkettım bu albıno ve lutınodan iyi anneler çıkıyor sanırsam banamı öyle geldi bilmiyorum kuşunuz çok sağlıklı çiftleşme gerçekleştiyse yavru yakındır

Sayfayı Paylaş