Karadeniz Pet

Yeni Doğan yavru ölümü

Umut SON

Meraklı Üye
Arkaşdaşlar iki gün önce yumurtadan yavru kuşum çıktı Hep takıp ediyordum demin baktıgımda sankı anne veya babası ezmiş ve ölmüş diger yumurtada bugun çıkıcak aynı şey bidaha yaşanırmı ne yapmam lazım neyden olmuş olabilir yardımlarınızı bekliyorum

İnşallah bakarlar ama genelde bakmıyorlar öyle olunca. Baktın ilk gün doyurmuyorlar, elle beslemek durumunda kalabilirsin.

abicim peki elle nasıl beslicem ne yedirecem bana az bilgi verirsen daha 3 yumurta var ve ortamın ısısını ayarlamak var nem var

abicim peki elle nasıl beslicem ne yedirecem bana az bilgi verirsen daha 3 yumurta var ve ortamın ısısını ayarlamak var nem var
Yumurtadan yavru çıkıyorsa nemi falan sorun etme. Sen ya kendin evde elle besleme maması yapacaksın ya da hazır satılan elle besleme mamalarından alacaksın. Tabii elle besleme aparatıyla birlikte. Ben öyle yapıyorum. Hero Baby cam kavanozdaki mamalardan da takviye yapabilirsin.

Çok teşşekürler ilgin için abi inşllah çıkarsa ilk gün birakacam ikinci gün kursakta bişe yoksa elimle beslicem

Geri