Karadeniz Pet

Yeni kafesim :)

Hayirli olsun ucuza almissiniz olculeri nedir acaba

Hahaha bu yoruma güldüm ya sen yeme içme çalış didin kafes al sonra kullanama :D Sevtap sana hazır yumurtalı çift alalımmı bağış toplayıp :D Bazen üzülüyorum ya :D

Gözüne girsin kafes. :D Ne kadar kötüsün ya beni can evimden vurma tamam mı :D Olacak benim torunlar İlkerr gözüne sokacağım. :D

Bende naturbirdten 80 liği almıştım gerçekten çok kullanışlı hayırlı olsun

Arkadaşım akıllı yemlik var bende aynı kafes fakat akıllı yemliğin takılması sıkıntı. teller dikey oldugu için. yatay olan kalın tellere takman gerekıyor ve içerden takman gerekli doğal olarak içeriden takacağında da takılacak yerler tellere denk gelmiyor arkasındaki askılıklardan bırının yarısını kesmen gerekıyor. ve kafesın ıcıne taktıgın ıcın alt kısmınıda takamıyorsun en azından benım kafestekı durum bu.

.[Nokta];76889' Alıntı:
Arkadaşım akıllı yemlik var bende aynı kafes fakat akıllı yemliğin takılması sıkıntı. teller dikey oldugu için. yatay olan kalın tellere takman gerekıyor ve içerden takman gerekli doğal olarak içeriden takacağında da takılacak yerler tellere denk gelmiyor arkasındaki askılıklardan bırının yarısını kesmen gerekıyor. ve kafesın ıcıne taktıgın ıcın alt kısmınıda takamıyorsun en azından benım kafestekı durum bu.

Vallaha okurken bile üşendim hele yaparken :D en iyisi böyle kalsın

:) Dur sana resimli gösterim yapayım diyecemde kuşları ürkütmeyeyim şu şekilde düşün.
Normal kafesin telleri
----------
----------
----------

Bu şekilde yatay olduğu için onu takman çok kolay fakat.
Bizim kafeslerin telleri
l l l l l l l l l l l
l l l l l l l l l l l
l l l l l l l l l l l şeklinde dikey olduğu için
takman zor.
arada bir yatay tel var onlara takman gerekiyor bu sefer kafesin içine takman gerekiyor ve bir mantıgı kalmıyor :)

.[Nokta];76895' Alıntı:
:) Dur sana resimli gösterim yapayım diyecemde kuşları ürkütmeyeyim şu şekilde düşün.
Normal kafesin telleri
----------
----------
----------

Bu şekilde yatay olduğu için onu takman çok kolay fakat.
Bizim kafeslerin telleri
l l l l l l l l l l l
l l l l l l l l l l l
l l l l l l l l l l l şeklinde dikey olduğu için
takman zor.
arada bir yatay tel var onlara takman gerekiyor bu sefer kafesin içine takman gerekiyor ve bir mantıgı kalmıyor :)

Sağol az daha alıyodum yarın zaten işten cok yorgun geliyorum birde kafesle ugrascak hal kalmıyo 1 saat bilgisayara bakıyorum ölü gibi sonra direk yatıyorum :D

Geri