Karadeniz Pet

Yeni kuşumuz

İyi yapmışsınız eski kuşunuzun bir resmini koyarmısınız. Kuyruk sallaması demisiniz bunlar kuyruk sallar kuş sonuçta biraz daha net açıklarsanız bilgili arkadaşlarda yorum yapar.

İyi yapmışsınız eski kuşunuzun bir resmini koyarmısınız. Kuyruk sallaması demisiniz bunlar kuyruk sallar kuş sonuçta biraz daha net açıklarsanız bilgili arkadaşlarda yorum yapar.
1476126443581173808134.jpg
Kuyruk sallamasi nefes alıp verirken idi eski kurslarımda hiç gormedim öyle bisey hemde kabarıkdi hep

Kusunuz masallah sağlıklı görünüyor. Korkacak birsey yok gibi. Vitamin takviyesi ile rahatsızlığı ortadan kalkar. Bu aralar havalar döndüğü için vitamini eksik etmeyin

Kuyruk sallaması solunum yolu rahatsızlığının belirtisi kuşu yakından dinleyin nefes alıp verirken hırıltısı var mı diye antibiyotik tedavisi ile 5 günde iyileştirirsiniz ilk resimde attığınız kuş çok daha hasta ve hayvanım heryerini öantar salmıştı sizin kuşunuzun maşallahı var

Arkadaşlar az önce attığım fotoğraf kendi kuşumun takas için verdiği ilk attığım fotoğraftaki kuşu geri verdim paramı aldım benim kuşum da körlük varmış öyle dedi petshopcu ama inanmıyorum ben

Kuşun kör olduğunu görür görmez anladı da kendi sattığı kuşun ölmek üzere olduğunu heryerinin mantar olduğunu anlayamamış mı ?

Kuşun kör olduğunu görür görmez anladı da kendi sattığı kuşun ölmek üzere olduğunu heryerinin mantar olduğunu anlayamamış mı ?
Aklı sıra çokecekti parama ve sağlam kusuma bu disiden 5 6 yavru alacaktı. Bide bana ne dedi alacaksan bunu al baska kuş istersen üste 20tl daha fark vermen gerekir ben orda anladim olayi kuşumu geri ver dedim

Hangi şehir merak ettim

Hangi şehir merak ettim
Samsun hocam burda tek olduğu için 2 liralik kalamari 10 tlden akıllı yemligi 15den falan satıyor. Arabayı satınca samsuna gitmek sıkıntı oluyor kutuda kuşla 40dk yol gideceksin vicdanım aciyor samsuna goturemiyorum

Son düzenleme:
Samsun Çarşamba hocam burda tek olduğu için 2 liralik kalamari 10 tlden akıllı yemligi 15den falan satıyor. Arabayı satınca samsuna gitmek sıkıntı oluyor kutuda kuşla 40dk yol gideceksin vicdanım aciyor samsuna goturemiyorum
ne vicdansız insanlar var ülkemizde malesef

Allahtan burda boyle biri yok yada ben karsılaşmadim burda petshop dolu normal kuşu 50 ye satiyolar ama

Para yolmak icin kör demistir cok bilirler yazik buyutuyo millet zar zor yeme dusuyo 15 liraya aliyolar 50 75 e satarlar hic emek harcamadan

Geri