Karadeniz Pet

yeni resimler

Berrin YASMİN

Emektar Üye
CİNSİYETLERİ ÖĞRENİP KARAR VERMEM GEREKİYOR.

Abla ikiside dişi gibi duruyor. MaşAllah.

Abla bunlarla güne gidersiniz :).

Bende yeniyim muhabbet kuşu işindede bencede dişiler, pembe gagaları.

ama maşallah gökkuşağı gibiler çok tatlılar.

3. resme bakılacakk olursa soldakı dişi sağdaki için kararsızım :) Ama MaşAllah'ları var

Berrin hanım maşallah büyüdükçe güzelleşiyorlar, bence de ikisi de dişi.
Renkleri çok güzel yaaa

Berrin abla sen sen ol bunları satma :) Satarsanda sadece bana sat :p :D

Berrin hanım,maşallah kuşlarınız çok güzel. ayırca sizin ilk yavrularınız:) eğer bakabilecekseniz bence de satmayın.

ayırca cinsiyetleri surekli değişyor gibi :) daha önceki resimlerde bana erkek gibi gelmişlerdi şimdi 2si de dişi gibime geldi.

maşallah ikiside çok şeker.

Berrin hanım,maşallah kuşlarınız çok güzel. ayırca sizin ilk yavrularınız:) eğer bakabilecekseniz bence de satmayın.

ayırca cinsiyetleri surekli değişyor gibi :) daha önceki resimlerde bana erkek gibi gelmişlerdi şimdi 2si de dişi gibime geldi.
Bakmasına bakarım o sorun degilde yavrunun 1 tanesine daha eş almam gerekicek ve babalarına eş alcam o zamanda evde 5 muhabbet 1 tane de kanarya 6 tane kuş olcak işte o zaman zorlanırım çalışıyorum çünkü onların temizligi falan hayatımda bu kadar kararsız kalmadım.kıyamıyorum da çok farklı renkleri var maşallah anne güzel eserler bıraktı ve öldü.

en azından arkada güzel eser ler bıraktı.biraz daha bekleyin cinsiyet tam belli olsun öyle satın.yakın bi ilde olsak ben aldım onları zaten hiç kaçırmazdım

en azından arkada güzel eser ler bıraktı.biraz daha bekleyin cinsiyet tam belli olsun öyle satın.yakın bi ilde olsak ben aldım onları zaten hiç kaçırmazdım
Evet gerçekten çok eserler bıraktı sizlerin fikirlerini aldıkca ve yavrularımın talipleri çogaldıkca bende gün geçtikçe yavrunun 1 tanesi satcaktım hala kararsızım satmakta heran vazgeçebilirim belki arkadaşıma ayıp olck ama vazgeçersem eğer ne yapcam bilmiyorum.

Berrin hnm bu resimleri gördükten sonra şimdilik 1 ay daha falan kesin bekleyin derim..bu kuşlardan birisi size sürprizyapacak erkek olabilir haberiniz olsun :)

3. resimdeki sağda duran :)

3. resimdeki sağda duran :)
aynen banada o erkek gibi geliyor siyah kanatlı olan onu zaten ayırdım erkek diye ama dediniz gibi 1 ay sonra kesin belli olur bundan önce ki konuda da onun erkek olduğunu inandım sizde erkek deyince daha çok seviniyorum:)çünkü açık renkli olan yavrudan daha cana yakın açık renkli olan yavrumda çarpık bacaklı olan yavru onun rengi çok güzel onun adını cengaver koydum:Dmaşallah çok hareketli küçükken ayakların üstünde duramıyordu şimdi kıpır kıpır o yüzden adı cengaver ve biraz yabaniyiz ele gelmeyi sevmiyor.:D

inşallah yanılmayız ..bekleyip göreceğiz..