Karadeniz Pet

Yeni sahiplendiğim yavru

Eyvallah kardesim ihtiyacı olan birine verirsen daha hayırlı olur kanatindeyim

Gp0Oqr.jpg

Sarı yüzlü olmasi ayri bi güzellik katiyo :)

hocam elimizden inmiyor kendini sevdiriyor yanaklarını kaşıtıyor :) şeytan tüyü var bu haylaz da

Kardeşlerden erkek olanların hepsi öyleler. :) Gri dişi var. En küçük kardeşleri. O biraz yabani sadece ama o da yavaş yavaş alışıyor. Yılbaşında kayınvalideye hediye ettiğim abileri var. Daha 1 hafta dolmadan kafese girip çıkmaya başlamış. Yemini yiyip suyunu içip tekrar çıkıyormuş. Ayrıca o da böyle kendini sevdiriyormuş. :) Muhabbet kuşları akıllı hayvanlar. Bence ondan oluyor.

Maşallah çok tatlı Güle güle besleyip büyütün

yusuf hocam çok sağolun daha iyileri sizlerin olsun nazar değimesin

Hayırlı uğurlu olsun,Güle güle besleyiniz.

Uretici kusu olunca boyle oluyor. Bir de pet shoplar bizden yari fiyatina almak istiyor. Hadi ordan.

Son düzenleme:
çok teşekkürler ... daha iyileri sizlerin olsun

Ankaraya Mesafem uzak olmasaydı bu kuşu ben alacaktım :) Size nasipmiş. Çok güzel bir kuş hayırlı olsun.

saolun siyahi hocam daha iyileri sizin olsun ... epeyce bir süre karasız kaldım... dişiyi daha yeni almıştım sonrasında dişi kolay adapte olunca satan arkadaşım samet hocam da son derece anlayışlı beyefendi bir insan her konuda bana yardımcı oluyor saolsun ....kararımı verdim ve aldım iyikide almışım .... gelir gelmez elimize geldi hiç yabancılamadı maaşallah.

Son düzenleme:
Maşallah çok tatlı o bakışa bak ya ne kadar masum sağlıklı ve bol yavrulu ömürler dilerim.

Geri