petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yerde Duran Kuşlar?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yılmaz Ç. tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Yılmaz Ç.
    Gizli

Benim kuşlar hep tünekte dururlardı ama ne olduysa son bir kaç gündür çoğunlukla yerde duruyorlar. Çiftleşme zamanı mı geldi acaba ? Yani kuşlar kendi yuvalarını yapmayı severlermiş ot, çubuk felan mı koysamki ?

2. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Canı nasil isterse öyle dursun hasta değilse hastalık belirtisi yoksa sorunda yoktur

3. Yılmaz Ç.
    Gizli

Hocam şu anda emin oldum dişi yuvaya giriyor. Erkek dışarda ve yuvaya gagasıyla tıklatıyor. Sanırım çiftleşme zamanları geldi.

4. Derya ŞENSOY
    Gizli

bi tarafı mavi bi tarafı beyaz :s

arkadaşlar hani kusun yanaklarında mavi tüyler oluyorya eklediğim resimlerde diğer konumda görebilirsiniz kafasının bi yanındakiler mavi bi yanındakiler beyaz...neden böyle olur?renk almamış mı?ileride böyle renk almama durumu olur mu vücut tüylerinde,yoksa benim kuşum tarz sahibi mi?

5. Yılmaz Ç.
    Gizli

Derya hanım konu açsaydınız daha iyi olurdu ama neyse ben cevaplayayım :) Kuşunuz çok sağlıklı maşAllah hiç bir sorunu yok. Onuda Allah öyle yaratmış :)

Sayfayı Paylaş