Karadeniz Pet

yumurta içinde kırılmış olabilirmi,

Enes YLKSN

Emektar Üye
Merhaba arkadaşlar 6 gün oldu hala yumurta bekliyorum, 1 2 gün önce yumurta sertliği vardı poposunda, ama bugun kontrol ettim şişlik var ama,yumuşak son hali resimdeki gibi
birde 2 ci resimdeki dıçkı gibi duran,akıntı olmuş olabilir, ama şuan,kuşun hali ilk resimdeki gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:42 -->-> Daha önceki mesaj 13:49 --

Yok mu bilgili biri

Son düzenleme:
kuşun kıçının durumu yumurta hala duruyor gibi

Bana da öyle geliyor ama kaç gündür bekliyorum yumurtlamadı

yumurta ters mi geliyor acaba :/

sevgili kardeşim

kuşlarda yumurta rahimdeyken kırıldığında zaman zaman ölümler olabilmekte ama genelde akar çıkar gider bazen ilk yumurta ile 2. yumurta arasında 4 ila 6 gun arasında sarktığı olur ancak ilk çıkacak yumurta ise bu 6 gun normaldir ilk yumurta rasimde oluşmaya başladığıktan en az 8 gun sonra düşer ancak resimlerde görüldüğü gibi sanırım kuş ile oynamışsın anüsün oalarda muhtemelen yağ vs sürdün tüyler yok ve sıvı bir madde var umarım aydınlatmıstır bu yazım sizi iyi forumlar dilerim

sevgili kardeşim

kuşlarda yumurta rahimdeyken kırıldığında zaman zaman ölümler olabilmekte ama genelde akar çıkar gider bazen ilk yumurta ile 2. yumurta arasında 4 ila 6 gun arasında sarktığı olur ancak ilk çıkacak yumurta ise bu 6 gun normaldir ilk yumurta rasimde oluşmaya başladığıktan en az 8 gun sonra düşer ancak resimlerde görüldüğü gibi sanırım kuş ile oynamışsın anüsün oalarda muhtemelen yağ vs sürdün tüyler yok ve sıvı bir madde var umarım aydınlatmıstır bu yazım sizi iyi forumlar dilerim

Sevgili arkadaşım bilgin için çok teşekkür ederim, resimden sonra pamuk ile zeytiğiyağı sürdüm, kuşun o şekilde rahim kelliği olması normal mi, sanırım dediğin gibi stresten kaynaklı bir problem,kuş yer değiştirdiği için olabilir mi, bu da ayrı bir etken , arkadaştan takım almıştım ingiliz, cumartesi akşamı, o günde böyle şişlik vardı

kurcalama yumurta yarın gelir ;) bende aynısı oldu

benımkısı kestı yumurtlamayı sımd kuluckada bakalım ne olacak :)

Benımde basıma benzer bı durum gelmiştı en sonunda yumurtayı kendım cıkarmıstım

Geri