petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtadan ses geliyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ogretmen tarafından 3 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. ogretmen

ogretmen Guest

17 günlük yumurta kontrol ettim yavru ötüyor ve hareket ediyor.sabaha yumurta cikarmi acaba

2. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Hareket etmesi normal ama ses geldigini hic duymadim merak etme sabaha cikar dedigin gibi

3. ogretmen

ogretmen Guest

Yumurta çıkmadan bir iki gun once yumurtadan kusun otusunu duyarsin dediler.gerçektende öyle oldu bende şaşırdım ama heyecan verici.

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Cıkma zamanı gelmiş..hayırlısı olsun

5. ogretmen

ogretmen Guest

Tesekkur ederim simdi bu durumda yapmam gereken nedir.ilk yavrum olacak yarına cikarmi çıkmazsa benim müdahale etmem gerekiyormu

6. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Çıkması lazım cıkacaktırda..çıkmazsa ufaktan yardımcı olursunuz..Ancak söyle bir durum var 17 gün olmus yarin da cikabilir öbür günde pazara kadar bekleyin derim ama cıkacaktır..

7. ogretmen

ogretmen Guest

Eyvallah tesekku ederim pazara kadar çıkmazsa küçük kucuk yumurtayi kırarak cikarabilirim o zaman.

8. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    yumurtanınn sivri yerinin degil oval olan yerinden toplu iğne başı kadar delik ac kırarak acarsan göbek bagı kopar ve ölür del bırak saat başı kontrol et eger cıkmasa ılık sı ile yumurtayı ısla yumuşat amam yavruyu zorla cekip cıkartma ölür sen yumuşat suyle durmadan o saate cıkar amam sıvrı yerinin delme yoksa ölür oval olan yeri delceksin

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu yavrusu yumurtadan sesi geliyor