petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtayı kırdı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ramazan çetinkaya tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ramazan çetinkaya

2 gun once çift muhabbet kuşu aldım dişi kuş yumurtlamak üzereydi bir iki güne yumurtlar demişti 1 gün sonra yumurtladı ama bugun baktıgımda dişi kuş yumurtayı kırmış bende yuvalıktan aldım tekrar yumurtlar mı dişi kuş, karşılarında da diger çift muhabbet kuşlarım var rahatsız olmuş olabılırler mı

2. hüseyin duman

hüseyin duman New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşlarından değil yer değişikliğinden strese sokmuşunuz ondan kırmışlar ..yumurtlamaya devam ederse büyük ihtimal onlarada aynısını yapacaktır taki yeni yerlerine alışıncaya kadar...

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

2 gun once aldiğiniz kuş daha evin ortamını bilmiyor sizleri de tanımıyor sizlerden yavrularına zarar geleceğini düşünüp kırmış olabilirler dostum birdahaki çifleşmede olmaz onlara biraz güven verirseniz iyi olur...

4. ramazan çetinkaya

anlaşıldı teşekkurler bilgilendırdıgınız için

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

rica ederim dostum her zaman...

Sayfayı Paylaş