petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtlamasına rağmen yavru alamıyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet hayber tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. mehmet hayber

Beğenileri:
    1
    #1 mehmet hayber, 4 Mart 2015
    Son düzenleme: 6 Mart 2015
  2. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    bunun bir çok nedeni var şunlar mesela

--kusların yası ne çok yaslı olcak ne çok genç (9 aylıktan buyuk 3 yaşından kucuk olmalı)
    --çiftleşme oldumu ? tunek saglammı ?
    -- yuvalıgın tabanı oyukmu ?
    --dişi yumurtalara düzenli yattımı ?

vb. nedenleri vardir foto koyarsanız kusların daha detaylı cevap yazabiliriz ...

3. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    İyi Günler;

Size Tam bir şekilde yardımcı olabilmemiz için, konuyu çok ayrıntılı bir şekilde anlatmalısınız, mamayı düzenli verdim suyunu yemini eksik etmedim gibi vb. şekilde ayrıntılı olarak anlatınız ve konuya bir fotoğraf ekleyiniz, bu sayede size yardımcı olmamız daha kolay olacaktır

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

#3 Emrehan DİLEKÇİ, 4 Mart 2015
    Son düzenleme: 4 Mart 2015
  4. mehmet hayber

Beğenileri:
    1
    akşam resim atıp daha ayrıntılı yazacağım. yatmasında çiftleşmesinde hiç sorun yok teşekkür ederim ilginize

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:20 -->-> Daha önceki mesaj 08:49 --

resim attım ilgilenirseniz sevinirim

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Yumurtlayıp yavru çıkmıyorsa aklıma ilk gelen şey içlerinin doldurulamadığı oluyor. Bu da dişi veya erkeğin kısır olmasından olabilir. Bildiğim kadarıyla dişinin yumurtlaması onun kısır olmadığı anlamına gelmiyor.

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kaldı ki çiftleşirken iyi gözlemle. Erkeğin dişinin üzerinde kalma süresi ve çiftleşmedeki sıklıkta yumurtanın doluluğunu etkiler.

7. mehmet hayber

Beğenileri:
    1
    yavru aldığım diğer çiftimle aynı şartlarda yaşıyolar. sorun dişidemi aceba hangisini değiştirmem gerekiyo

Sayfayı Paylaş