petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalık takmalı mıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erkan GÜNEŞ tarafından 20 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Selamun Aleykum arkadaşlar bugün kuşlarım çiftleşmeye çalışıyolardı erkek üstüne çıkınca dişi tünekte aşağı doğru dönüyordu sanırım kumlu tüneklikten dolayı dönüyordu ama en azından bi deneme çalışmaları başladı öpüşmeler felan da var iyi anlaşıyorlar sizce yuvalık takma vakti geldi mi?

2. Muhammet BAYDEMİR

Beğenileri:
    12
    Aleykum Selam, öncelikle kumlu tünek önermem daha önce forumlarda ayaklarında yara yaptığına dair fotoğraflar ve yorumlar okumuştum sıradan tahta tünek yeterli olacaktır. Yuvalık konusuna gelince çiftleşme belirtileri hatta direk icraat gösterme varsa bence zamanı gelmişte geçiyor.

#2 Muhammet BAYDEMİR, 20 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 20 Mayıs 2016
  3. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Faydalı olduğunu duyduğum için takmıştım bende açıkcası kafesi salondan boş olan odaya götürsem nasıl olur peki salonda gelen giden rahatsız eder

4. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Cikar onu valla benim kusumun ayagini maafetti iki saat evde yoktum bi baktim kan icinde yatiyo yerde hemen veterinere kostum sakin o hatayi yapma

5. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    siz söyleyince hemen çıkarttım öyle olduğunu bilmiyordum açıkcası

6. Kivim benim

Beğenileri:
    4

Ben de o kadar arastirdim hic bilmiyodum kusum kan kaybindan oluyordu valla yapmayin uzasin tirnaklari bisicik olmuyo tahta tunek kullanin

7. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    en başından beri tahta tünek kullanıyorum zaten o konuda sorun yok :) peki yuvalığı takmadan önce odayı değiştirsem olur mu kullanmadıgım oda varda sessiz sakin yer oraya taşımam sıkıntı olur mu?

8. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    43
    Kumlu tünek bende tavsiye etmiyorum.Ayakları yara yapıyor.Normal tahta tünek kullanın

9. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3

Sayfayı Paylaş