Karadeniz Pet

Yuvalık takmalı mıyım

Erkan GÜNEŞ

Paylaşımcı Üye
Selamun Aleykum arkadaşlar bugün kuşlarım çiftleşmeye çalışıyolardı erkek üstüne çıkınca dişi tünekte aşağı doğru dönüyordu sanırım kumlu tüneklikten dolayı dönüyordu ama en azından bi deneme çalışmaları başladı öpüşmeler felan da var iyi anlaşıyorlar sizce yuvalık takma vakti geldi mi?

Aleykum Selam, öncelikle kumlu tünek önermem daha önce forumlarda ayaklarında yara yaptığına dair fotoğraflar ve yorumlar okumuştum sıradan tahta tünek yeterli olacaktır. Yuvalık konusuna gelince çiftleşme belirtileri hatta direk icraat gösterme varsa bence zamanı gelmişte geçiyor.

Son düzenleme:
Faydalı olduğunu duyduğum için takmıştım bende açıkcası kafesi salondan boş olan odaya götürsem nasıl olur peki salonda gelen giden rahatsız eder

Faydalı olduğunu duyduğum için takmıştım bende açıkcası kafesi salondan boş olan odaya götürsem nasıl olur peki salonda gelen giden rahatsız eder

Cikar onu valla benim kusumun ayagini maafetti iki saat evde yoktum bi baktim kan icinde yatiyo yerde hemen veterinere kostum sakin o hatayi yapma

Cikar onu valla benim kusumun ayagini maafetti iki saat evde yoktum bi baktim kan icinde yatiyo yerde hemen veterinere kostum sakin o hatayi yapma

siz söyleyince hemen çıkarttım öyle olduğunu bilmiyordum açıkcası

Ben de o kadar arastirdim hic bilmiyodum kusum kan kaybindan oluyordu valla yapmayin uzasin tirnaklari bisicik olmuyo tahta tunek kullanin

en başından beri tahta tünek kullanıyorum zaten o konuda sorun yok :) peki yuvalığı takmadan önce odayı değiştirsem olur mu kullanmadıgım oda varda sessiz sakin yer oraya taşımam sıkıntı olur mu?

Kumlu tünek bende tavsiye etmiyorum.Ayakları yara yapıyor.Normal tahta tünek kullanın

Geri