Karadeniz Pet

Zeytinyağı lekeleri

Yıkadı diye neden bu kadar yüklendiniz ki anlamadım açıkçası. İlk resmin altında da belirtmiş var olan durumu net bir şekilde göstermek için diye. Derdine çare bulabilmek için böyle bir riski göze almış,o kadar düşünmese 15 gün boyunca tutup yağla ovalamaz. İnşallah yakın zamanda toparlanır mubiş,çok geçmiş olsun.

Toparlanmış kuş zaten ilk yorumlara baktığın kadar son yorumlarada bakarsan su yazdıgın mesaj gereksız oldugunu anlarsın kardesım ;)

Toparladı dememiş,derli toplu görüntüsüne kavuştu demiş, arada fark var,anlarsın ya :)

Ayrıca sizin yazdıklarınızdan farklı bişey yazdım diye polemik yapmaya gerek yok,herkes gibi ben de fikrimi belirttim sadece.

Çok teşekkür ederim anlayışınızdan ötürü. Sağlığına hemen hemen kavuştu çok şükür ki. Cildi de tüyleri de büyük oranda temizlendi. Ufak ufak daha önce söylediği kelimeleri de mırıldanmaya başladı. Herşey yoluna giriyor.

Yok yok arkadaşlardan bazıları hayvanlara kötülük eden biri gördüklerini sanıp refleks gösterdiler, hepsi bu. :) Hayvana kötü davranacak, zarar verecek birinin zaten bu forumu aramayacağını, kuşunun sağlığını dert etmeyeceğini düşünemediler bi anlığına. Olsun, canı sağolsun arkadaşların.

Bu olgun davranışınızı da takdir ettim,umarım herşey gönlünüzce olur. Sağlıcakla kalın.

Geri