Karadeniz Pet

10.000 Üye Kutlaması Hediyeli

yaw bilen yokmu keşke sayılar azalınca söyleseydim :D

Hadi artık son numaranın kalmasını beklemeyin son dört sayıdan biri olacak

Kalan Numaralar : 73, 86

Son 2 sayı kaldı :) Yahu arkadaş helal olsun bana vallahi tuta tuta son 2 rakama kalacak kadar bir sayı tutmuşum :D

Serkan abi hazırlan son 2 kişi kaldı. Birinden birine vercez artık hediyeyi :D

Son rakam kaldı 73 :) Tuttuğum rakam buydu ve bunu son kişi bilmiş oldu artık :) 99 sayı söylendi ve sonuncu rakama kadar kaldı ya helal olsun bana vallahi :D

73 diyecek olan kimse söylesin çabucak :D Hediye onun olacak :D

benden de 06

ADMİN: 06 söylendiği için mesajınızı 73 olarak düzeltiyorum ve şükürler olsun ki hediyeyi siz kazandınız da bizide bu eziyetli yarışmadan kurtardınız :D

Yok artik :)

KAZANAN KİŞİ KML YLMZ Hayırlı Uğurlu Olsun

Buyrun buda ilk mesajımda da belirttiğim üzere 05.10.2014 tarihinde ( yani 2 gün önce ) saat 09:27'de Serkan abime yollamış olduğum özel mesajın ekran görüntüsü;

voprjR.jpg

Sayın KML YLMZ;

Hediyelerinizi ( 1 Adet Yavru Muhabbet Kuşu , 1 Adet Kalamar Kemiği , 2 Kg Muhabbet Kuşu Yemi ) SERKAN ERKAN abimizle iletişime geçerek temin edebilirsiniz.

Muhammet akillarda soru isareti kalmamasi adina bana ilk yolladigin ozel msj I eklemeni rica ederim.

Heyt Bee Canını Yedümm 3 gündür kimse bilemedi :)

Ben telefondan girdigim icin goremiyorum..Eklediysen sorun yok..

73'ü bilene kadar tam 99 sayı söylendi ve sonunda yine 06 denilmesine rağmen daha önce söylendiği için 73'e biz çevirdik :D Çok garip bir yarışma oldu ama baya zevkli oldu :D

Evet Muhammet abi ödülü ben alıyordum demi :D

73 diyecektim rüyamda gördüm valla takmadim başka sayi söyledim şansa bak nasip değilmiş kazananı tebrik ediyorum :)

Geri