Karadeniz Pet

10.000 Üye Kutlaması Hediyeli

Sonraki yarışmayı [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION] düzenleyecek. Bakalım nasıl bir taktik uygulayacak.
Sanal ortamda nasıl çekiliş yapsan hep bi bit yeniği aranır.. :)

Sistem falan bilmem ben, bi dahakini ben yapayım madem. :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kafeskusu comun duzenledigi gibi olsun madem cekilisyapcom mu neydi onuda bir arastirin

Cekilisi yaptik .. kazanan da belli oldu ama bana ne ozel msj geldi nede hediye alacak kisi bana ulasti :)

Kime vericem bu hediyeleri ben :)

Muhammetttt konuyla ilgilen bir zahmet te uzerimizden yükü atalim ki sozumuzu tutmus olalim.

Son düzenleme:
kazanan kişiyle aynı şehirler de mi oturuyorsunuz Serkan Bey?

Ben kazanmışım arkadaşlar yeni farkeim serkan beye de mesaj attım ama ulaşmadı sanırım:)

Önümüzdeki ay başı gibi bir yarışma daha düzenleyebiliriz talebe göre.. forumda online sayısını arttırıyor bu tip etkinlikler..

arkadaş böyle olması iyi degil biz yazdık sayı kalmadı son geldi arkadaş bile bile 73 yazdı aldı :) işe bak be böyle olcanı bilseydim en son ben yazardım :)yinede tebrik ederim

Son düzenleme:
Tüh keşke daha önceden görmüş olsaydım konuyu :) ben de dikimevinde oturuyorum ilaç gibi olurdu hediyeler tam yeni kuş almaya niyetlenmişken :) hayırlı olsun :):)

Saçma Sapan Bir Uygulama Kazanını Tebrik Ediyoruz.

Son 20 Sayı Kalmış Yönetimdeki Konu açan Arkadaş Hala Bilen Çıkmadı Dediği İçin Yarışmanın Ortasında Son 20 Sayıya Odaklanan Üyeler Ve Yeni Açılacak Üyeler Full Onları Söyleyince Adaletin Terazisi Sağamı Kaysam Solamı Derken Lafı Fazla Uzatmadan Konuyu Açan Arkadaş Çok Adaletli Bir Yarışma Sundu Nediyelim. :)

Son düzenleme:
Saçma Sapan Bir Uygulama Kazanını Tebrik Ediyoruz.

Son 20 Sayı Kalmış Yönetimdeki Konu açan Arkadaş Hala Bilen Çıkmadı Dediği İçin Yarışmanın Ortasında Son 20 Sayıya Odaklanan Üyeler Ve Yeni Açılacak Üyeler Full Onları Söyleyince Adaletin Terazisi Sağamı Kaysam Solamı Derken Lafı Fazla Uzatmadan Konuyu Açan Arkadaş Çok Adaletli Bir Yarışma Sundu Nediyelim. :)

Bir sonraki yarışmada belli bir mesaj sayısı veya üyelik tarihi kriteri koymayı düşünebiliriz..

Arkadaşlar hediyelerimi buün aldım.. bana bu hediyelerin ulaşmasında katkısı olan herkese teşekkür ederim.. :)

Geri