Karadeniz Pet

10.000 Üye Kutlaması Hediyeli

Söylemeden önce söyledim 2,3,4 saniye önce söyledim

Ayda 1 kez yapsak mı böyle bişey,

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ayda 1 kez yapsak mı böyle bişey,

Yapsanız iyi olur site açısından baya bir üye toplanıyor konuya.Ama kuş yerine başka bişey belirleseniz daha iyi olur bence.Ağrıdaki üye kazandı mı kuşu oraya gönderemezsiniz sonuçta.

Yönetim olarak bi toplanıp karara varalım bu konuda

birdaha yapılırsa eğer sayı belirleme yöntemide değişse iyi olur hem multi üyelik hemde akıllarda soru kalmaması açısından başka bir yöntem olsa daha iyi olur örneğin 73 üncü mesaja verilecek denir baştan millet mesaj yaza yaza 73 e artık kim denk gelirse ödülü alır
yada 2 gün içinde konuya mesaj yazan herkes arasından çekiliş yapılır çekilişde video ile kayıta altına alınır vs.. gibi yada başak bir yöntem olabilir bence

Son düzenleme:
Kazanan arkadaşlarımı tebrik ederim düzenleyen büyüklerime küçüklerime de tabiki. Selam ve dua ile

Yok kardeşim adaletsiz bir yarışma bu :biz nerden bilecegiz 1 den 99 kadar numaraların hepsini tek tek mesaj attıysan.İstediğin kişiye kazandırmak isteyince işte bu numara diyerek o numarayı söylesen nereden bilecegiz.yarışma öyle yapılmaz herkesin ismini bir kagıda yazarsın tombala gibi çekersin ozaman deriz ki bu yarışmada herhangi bir şaibe yok.Ama kusura bakma adminde olsan ben dogruyu söylerim arkadaş.Büyük ihtimalle beni banlayacaksın ancak beni banlamak seni temize çıkarmaz.Milleti savcılıga vermekle tehdit edecegine önce adaletli bir yarışma düzenleyin AYRICA numaranında tam en sonuncu rakama denk gelmesi tesadüfmü sizce bence okadar tesadüf iğne deliğinden bile geçemez.Yarışmanın hakkını verin ve son olarak ilk olarak yarışmaya başlayanlara haksızlık olmuyor mu sizce...

Sayin Burhan Altun,

Yarismamiz gayet saglikli bir sekilde gecti. Adaletsizlik olsaydi eger multi uyelikleri silmez yaptiklari yorumlari dikkate alir onlara kazanma sansi tanirdim. Ben konuyu actigim saniyede SERKAN ERKAN abimize tutmus oldugum rakami yazip yolladim. Ve buna dair ekran goruntusunu sizlerle paylastim. Ayrica 1 yavru kus, 1 kalamar kemigi, 2 kg yem icin ne diye haksizlik yapalim ki ? Sizin o dediginiz cakalliklari alisveris merkezlerinde yapiyorlar. En az 100 liralik alisveris yapin 1 cekilis hakkiniz olsun diyorlar ardindan kendi adamlarina kazandiriyorlar. Bizi o tur dolandiricilarla kiyaslamayiniz lutfen.

Saygilarimla.

Sayın admin, Yarışmanızın daha adilane olması için yorumlarım bunlar.Dolandıcı demiyorum yanlış anlaşılmasın ancak kadaki soru işaretlerinin gitmesi adına farklı bir çekiliş yöntemi geliştirmeniz hem forum için hemde bizim için daha sağlıklı olacaktır.Herkes benim düşündüklerimi düşünmüştür ancak ceza almamak adına dile getiremeyen arkadaşlar olduguna eminim.

Sayın admin, Yarışmanızın daha adilane olması için yorumlarım bunlar.Dolandıcı demiyorum yanlış anlaşılmasın ancak kadaki soru işaretlerinin gitmesi adına farklı bir çekiliş yöntemi geliştirmeniz hem forum için hemde bizim için daha sağlıklı olacaktır.Herkes benim düşündüklerimi düşünmüştür ancak ceza almamak adına dile getiremeyen arkadaşlar olduguna eminim.

Burasi mahkeme degil hocam neden herkese ceza verelim ki :) Sitemizde her goruse saygimiz var. Ama icinizde en ufak suphe olmasin Rabbim sahidimizdir ki cok adil bir sekilde gecti.

Geri