Karadeniz Pet

10 damladan zarar görmez mi?

Siz yoğum bakımda olan bir insanın duş aldığını gördünüz mü ? Veya bünyesini güçlü bir şekilde düşürmüş hasta olan bir bireyin duş aldığını ? Mümkün mertebe sıcak tutmak isteyecektir bu kişi kendini ;)

Siz yoğum bakımda olan bir insanın duş aldığını gördünüz mü ? Veya bünyesini güçlü bir şekilde düşürmüş hasta olan bir bireyin duş aldığını ? Mümkün mertebe sıcak tutmak isteyecektir bu kişi kendini ;)
Kendine geldi sonra koydum hani ilac verince tüylerine dökulmuştu ya o yuzden duş aldırdım ona

Kendine geldi sonra koydum hani ilac verince tüylerine dökulmuştu ya o yuzden duş aldırdım ona
Yapmayın büyük hata olacaktır.
Öncelikle vücut ısısı düştüğü için bünyesi sıcaklığı arttırmak için enerji harcayacak
Yine sıcaklık düştüğü için başka hastalıklara davetiye çıkabilir vs vs... .

Yapmayın büyük hata olacaktır.
Öncelikle vücut ısısı düştüğü için bünyesi sıcaklığı arttırmak için enerji harcayacak
Yine sıcaklık düştüğü için başka hastalıklara davetiye çıkabilir vs vs... .
Tamam yapmam ama kaşınıyo bazen o sırada banyo yapma istiyo

Ama buda var kuşum arada kaşınıyor banyo yaptırılmasıda önemliymiş parazit için
Evet önemlidir ama kış aylarında çok yapılması iyi değil 2 haftada 1 ya da 1 ayda bir zaten onlarda bir müddet temizliğini yapıyorlar

Tamam öyle yaparım
Hastalık durumunu TAMAMEN atlatana kadar duş aldırmayın. Gerek yok şu aşamada. Tüy dökülecek zaten duş alması buna hiç bir fayda sağlamayacak hasta olduğu için de yan etkileri olacak , bırakın hayvan iyileşsin güçlensin bünyesi yerine gelsin sonra bakarsınız keyfi şeylere..

E normal hasta kuş. Birde aşırı dozda ilaç verdin onunda etkisi var. Biz elimizden geleni yapalım şifa Allah'tan.
Bugün 4. gün yarın yine atcam dışkısını birsey sorcam dışkısı eskiye göre daha ince sanki bu normal mi ilaçtan dolayı mı böyle?

Geri