Karadeniz Pet

2 sorum olacak

polatserkan85

Yeni Üye
dişi kuşumun ayak ve ceresinde mantar mı var?teşekkürler

tekrardan beyaz kuşumun cinsiyeti yaşı cinsi?teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:11 -->-> Daha önceki mesaj 12:21 --

Güncel+++++****

Dişide mantar var. Vazelin veya Trosyd krem kullanın.
Diğer kuş parçalı bazen cinsiyet tahmini gerçekten zor. Bende de bir kuş var bilemiyorum bir türlü. Eşe attım yanındaki dişi yumurtladı. Bakalım yumurtalar dolu çıkacak mı.. :)

Ayakta ve cere cevresinde mantar var. Trosyd kremi cubuk yardimiyla hergun yenileyerek 1 hafta yaparsan duzelmeyi farkedeceksin. Gecmis olsun.

Dişide mantar var. Vazelin veya Trosyd krem kullanın.
Diğer kuş parçalı bazen cinsiyet tahmini gerçekten zor. Bende de bir kuş var bilemiyorum bir türlü. Eşe attım yanındaki dişi yumurtladı. Bakalım yumurtalar dolu çıkacak mı.. :)

Hocam vazelini ayaklarına bir de ceresine mi sürmem lazım?

Ayakta ve cere cevresinde mantar var. Trosyd kremi cubuk yardimiyla hergun yenileyerek 1 hafta yaparsan duzelmeyi farkedeceksin. Gecmis olsun.

Hocam bu kremi eczane de bulabilir miyim? Neresine sürmem lazım. ayrıca dişiyi ayırdım doğru yapmış mıyım?

Beyaz kuş erkek gibi geldi bana.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:18 -->-> Daha önceki mesaj 14:11 --

Beyaz kuş erkek gibi geldi bana.

burun delikleri etrafı hafif mavilikler var ama beyazlık da var mavilikler çok açık renk mavi ama dediğim gibi beyazlık da var ama çok hafif ben de anlamadım

Ayak ve cere cevresine kulak cubugu yardimiyla surebilirsin.

Son düzenleme:
burun delikleri etrafı hafif mavilikler var ama beyazlık da var mavilikler çok açık renk mavi ama dediğim gibi beyazlık da var ama çok hafif ben de anlamadım

Resimlerden gördüğüm kadarıyla bana erkek gibi geldi ama fotolar yanıltıcı olabiliyor.

Ayırsan diğerine bulaşmamış olur..

Hocam çiftim üşütmüş ayrıca soğuk algınlığı için ne yapmam lazım ikisinde ayrı kafesteler.kusura bakmayın çok soru sordum ama

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:37 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

Vitaform deniliyor genelde bu ilacı eczaneden bulabilir miyim birde Nasıl kullanmalıyım

Geçmiş olsun. Vitaform veya Neo-Terramicyn alabilirsin. Veteriner veya hayvan ilaçları satan yerlerde olur. Güvercincilerin yem tedarik ettiği zahirecilerde olur.
Hiç bulamazsan bir eczacıya danış, ecza deposunu arasın, onlar hayvan ilacı satılan yerleri bilirler.

[MENTION=17102]polatserkan85[/MENTION] Kuşları ayırabilirsin. Diğerine geçmemiş olur. Sürme konusunda da mecburen ele almak zorundasın. Neo-Terramycin bulamayabilirsin her yerde. Levent Abi'nin de dediği gibi ecza depolarından sordurtmanı öneririm.
İshalleri varsa da pirinç lapasının suyunu suluğuna koy. Patates haşla. Reflor 250 de kullanabilirsin ilaç olarak. Yem olarakta aspur verebilirsin. Geçmiş olsun tekrar

Geri