Karadeniz Pet

3 yıldır bende olan kuşum aniden duvara çarptı mekan değişikliği olmadı

Kuşum üç yıldır bende, eşi yok yani tek, bugün aniden duvara çarptı. Sıcak bir yerde oturuyoruz bu arada, akşam sıcak olmasa da sabah çok sıcak oluyor. Mekan değişikliği yapmadık hiç fakat bir günlük günübirlik gidiş geliş olarak bir yere gitmiştik cuma akşamı ve cumartesi günü, o zaman sıcaktan dolayı bir şey olmuş olabilir mi? Ardından duvara çarptıktan sonra onu rahatlatmaya çalışırken aniden uçup mutfağa gitti ve yere çakıldı, gözle görülür bir yara görmedim inceledikten sonra. Gerekirse veterinere götüreceğim çok endişeliyim şu an. Kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ancak biz aldığımızda bir yaşını geçmişti diye tahmin ediyorum. Ayrıca galiba tırnak derisinin üstte kalmış kısımlarını yırtıyor, dizimde durduğu yerde o kuruluğa benzeyen şeyler vardı.Ek. Kısmına koydun şöyle şeyler bırakıyor gittiği yerlere... Gittikçe daha da korkuyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20210608_224124.jpg
    IMG_20210608_224124.jpg
    163.9 KB · Görüntüleme: 19
Tüy buldum bir tane, annem tüyün kuş yanına gelip konduktan sonra döküldüğünü ardından dengesinin bozulduğunu söylüyor, ben yine de doktora götüreceğim şu en endişem biraz azaldı tüy çıkınca çıkan beyaz şeylerden döküyor galiba tüy dökme mevsiminde idi bir süredir ölü deri döküyor diye düşünüyorum yine de veterinere bir götürmek istiyorum eğer söylediğim şeylerde yanlış görür iseniz söyler misiniz üç yıldır bende ama hala pek bilgili değilim ve çok panik oluyorum kolayca da

Kuşun fotoğrafını atarsanız inceleriz. Belki uçuş tüylerini değiştiriyordur çok bilmiyorum ama bu yüzden dengesizlik olabilir.

Geri