Karadeniz Pet

Albino lacewing jumbo kuşum hasta

hakan1294

Yeni Üye
IMG_6854.JPG
IMG_6854.JPG IMG_6805.JPG Merhaba arkadaşlar. Albinom iş sebebiyle 5 gün dışardaydım aileme bırakmıştım ve döndüğümde kuşumda kabarma halsizlik titreme gibi problemler var ayrıca ağzını ara sıra kendi kendine açıp açıp kapatıyor.son evreye çok yakın yardımcı olursanız çok sevinirim. Oral çözelti kullanıyorum ayrıca dal darı ve elma sirkesi kullanıyorum

Buda yaklaşık olarak 8 9 gün önceki hali

Ekli dosyalar

• IMG_6549.JPG
    IMG_6549.JPG
    117.9 KB · Görüntüleme: 34
Neo teramisin kullanın muhtemelen soğuk almış veya sindirim sistemi enfeksiyon kapmış..

Kuşun ateşi de var gibi Ayakları soğuksa Çocuklar için kullanılan ateş düşürücülerden damlatın ağzına bir damla.

b320f4acf3f6854fc8641dd9969220f9.jpg

Arkadaşlar dışkı bu şekilde sizce atlatmış olabilir mi ishal dönemini

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ishali geçmiş gibi. Eğer tüy kabartma ve halsizlik de yoksa ilaç falan vermeyin.

Tüy kabartma ve halsizlik devam ediyor , ama yemini yiyip suyunu içiyor

Probiyotik verip 2-3 gün gözlemlemen gerek eğer kabartı devam ederse mecburen ilaç başlayacaksın.

Hipradoxi kullanıyorum hocam iki gündür, dediğiniz ilacı kullanayımmı yoksa ağırmı olur ?

Teramycin ile hipradoxi aynı amaçla verilir. Ben ilaç başlamamışsın sandım. Yine de probiyotik takviyesi yap. Tedavi sürecinde ve sonrasında.

Yeterki ayağa kalksın hocam, yine ilk güne bakarak çok şükür iyi, dal darıyı çok güzel yiyor [emoji4] ama yinede insan bir an önce kendine gelsin istiyor. Ayrıca Sarımsak suyu yaptım verdim, ara sıra elma sirkesi, oral çözelti, patates haşlaması veriyorum.

Maalesef öldü konuyu kapatabilirsiniz

Geri