Karadeniz Pet

albino tepeli erkek yavru kuşu sorunu ne

Solunumda sıkıntı olabilir. Kuşun videosunu https://streamable.com/ bu siteye yükle linkini at. Onun dışında kuş kabız. Kuşun yediği yemin fotoğrafını çekip ekle yada hangi markayı kullandığını yaz.
abi allah aşkına hareketsiz kafesinin aşağısında buldum sabah yerde . ne yapayım nefes alıyor şu gerdim ağzındannwfes alır gibi çıkardı ne yapayım abi

Ekli dosyalar

• IMG-20191205-WA0001.jpg
    IMG-20191205-WA0001.jpg
    61.2 KB · Görüntüleme: 15
Nasıl dı kuş dışkısı fln kabızlık için ne yaptınız
dediklerinizi yaptim yemini değiştirdim satın aldığım yem gelmeden öldü. poğosundaki tüyleri kestim zaten dün falan hiç yapışmamıştı. dün gece baya oynadım ettim gözü açılmıştı sabah bi kalktım yerde duruyo kafesi sehbanın üstündeydi kendisi sehpanın altında kafes kapağı açıktı hep zaten. sabah karnı sapsarı şu gibi dışkı olmuş elimdeyken de dışkısı su gibiydi hala kuyruğunu sallıyordu ama salladıktan hemen sonra ağzıyla nefes alıyordu. sonra öldü zaten. canı kanı yerindeydi sabah kalktım cansız gibiydi.

dediklerinizi yaptim yemini değiştirdim satın aldığım yem gelmeden öldü. poğosundaki tüyleri kestim zaten dün falan hiç yapışmamıştı. dün gece baya oynadım ettim gözü açılmıştı sabah bi kalktım yerde duruyo kafesi sehbanın üstündeydi kendisi sehpanın altında kafes kapağı açıktı hep zaten. sabah karnı sapsarı şu gibi dışkı olmuş elimdeyken de dışkısı su gibiydi hala kuyruğunu sallıyordu ama salladıktan hemen sonra ağzıyla nefes alıyordu. sonra öldü zaten. canı kanı yerindeydi sabah kalktım cansız gibiydi.
Üzüldüm hocam başınız sağ olsun

allah razı olsun yine de yardımcı oldunuz. malesef şırnakta olduğum için çaresine baktıramadım. imkanlar yoktu
Siz elinden gelenizi yaptınız Şırnak gibi yerlerde imkanlar yok, kısıtlı

Geri