Karadeniz Pet

Anne kuşun hastalığı

Evet zaten düzenli olarak haftada 2 gün veriyordum ama dışkıda yem olduğunu görünce 3gun peşpeşe verdim. Hergün mama vericem yemi ogutemediginden kendisi beslenemicektir yavrularıda var altında onların da beslenmesi gerekiyor. Durumu böyle idare etmeye çalışayım yavrular büyüyene kadar. Kuşun çok zayıfladığını hissedersem mecbur kuluçkayi sonlandiririm. Yavrular büyüdükten sonra anneye vermem gereken ilaç nedir
Probiyotik ve kum vermeye devam edin şu anlık. Kuluçka dan sonra tekrar bakarız duruma.

Probiyotik ve kum vermeye devam edin şu anlık. Kuluçka dan sonra tekrar bakarız duruma.
Tamam o zaman durum kötüleşirse buradan güncellerim. Teşekkür ediyorum zaman ayırıp yardım ettiğiniz için.

Yavrularda böyle bir sıkıntı oldu alt tarafları şiş gibi

Aslında hiç elime alıp kontrol etmedim rahatsız etmemek için. Evet diğerleri de böyle

Siyah benek (Kara benek) hastalığı olduğunu düşünüyorum.

Siyah benek (Kara benek) hastalığı olduğunu düşünüyorum.

Bir önceki kuluckalarda yavrular ölmüştü. Kara benek olduğunu düşünüp greenvet gr micro aldım kullanıyorum ama ben almadan kuş yumurtlamıştı çoktan. Bu şişlik te kara benegin o halde

Hata benim yumurtaları alıp tedavi etmem lazımdı yanlış yaptım.

Geçmiş olsun inşallah düzelir yazık yavrucaklara

Geçmiş olsun inşallah düzelir yazık yavrucaklara
Suanlik herhangi bir sorunları yok yaşıyorlar ama bu yavruda gelişim bozukluğu mevcut. Ayağın biri kafasının arkasındaydı kelepçe yaptım. Bir kanat diğer kanada göre küçük ve havada kaldı

Anne ve baba yavruları büyüttü sayılır anne için kullanmam gereken ilaç nedir

Yavruların büyümesine çok sevindim

Geri