Karadeniz Pet

Anne yavruyu dövmüş

Gözem Elma

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar ben işteyken anne yavruyu dövmüş gözünü şişirmiş gözünden kan geliyor hayvanın açlıktan yorgun düşmüş beslemesini yapıyorum ama gözü için destek bekliyorum.

+

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Göz çevresini temizleyin mümkünse oksijenli su ile yoksa baticon da olur hiçbiri yoksa ılık temiz su ile daha sonra teramcyn merhem sürün o da yoksa vazelin o da yoksa temizledikten sonra zeytinyağı

Lütfen yardım yukarda tutalım konuyu gözünü temizledik ancak bu kadar oldu hareketli gayet veteriner kuştan anlamıyor ne yapmam lazım bilmiyorum

Ekli dosyalar

• 8592EB78-9F06-47D5-BDCA-AE4092DEED16.jpeg
    8592EB78-9F06-47D5-BDCA-AE4092DEED16.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 60
Yorumlara katılıyorum önce dezenfekte edin sonra teramycn sürün. Yavruyu ayırdınız mı?

Öncelikle geçmiş olsun yavruyu annenin dovdugunden eminmisniz ikinci olarak yavru yuvadan atlamismiydi yuvalık da dövdü ise dişi kuşunuz yeni bir kuluçkaya hazırlamıyordur o yüzden yavruyu ayırmanız gerekir yapmanız gerekeni arkadaşlar zaten söylemiş temizlik sonra teramicine yavru yem kırıyor mu kırmıyorsa baba ile aynı kafese alin baba besleyip yem kırmayı öğretsin

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle geçmiş olsun yavruyu annenin dovdugunden eminmisniz ikinci olarak yavru yuvadan atlamismiydi yuvalık da dövdü ise dişi kuşunuz yeni bir kuluçkaya hazırlamıyordur o yüzden yavruyu ayırmanız gerekir yapmanız gerekeni arkadaşlar zaten söylemiş temizlik sonra teramicine yavru yem kırıyor mu kırmıyorsa baba ile aynı kafese alin baba besleyip yem kırmayı öğretsin

Yavruyu ayırdım annenin yüzünde gözünde kan vardı o yüzden anneden şüpheleniyoruz yem kıramıyor henüz 27 günlük falan bu yavru

Lütfen arada bi' haberdar edin bizi. İnşallah düzelir diyelim.

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elle besleme yapın yada babaya bir deneyin beslemek için

Geri