Karadeniz Pet

anüste tüy yonma ve yeşil sıvı yapma ,yardımcı olursanız cok sevinirim lütfen

dikkat emeye çalışıyom dişiye elimden geldiğince ama bişekilde yiyo yine :)
bişi daha sorabilirmiyim gündüz çok iyiler ama gece üstlerine örtülerini örtüyom sadece görebiliceğim bir yeri acık oluyo ama görüyorum sesleride geliyo gece kavga ediyolar nie bilginiz var mı ?gagalarını vuruyolar felan, bide dişinin kakası bu ama normalde daha az sulu diyebilirim normalde etrafında su gibibişi de oluyo daha sulu oluyor yane :D

Gece ortam çok karanlık ise ürküp ağresif tavırlar sergileyebilirler yada ortam çok aydınlık ise uykusuz kalıp ağresif tavırlar sergileyebilirler.

Dişide biraz ishal mevcut henüz çok değil bir süre takip edin mümkünse kafes dışına salmayın. Dışkıda düzelme olmaz yada daha sıvı hal alır ise hafif spektrumlu ilaç önerelim.

Gece ortam çok karanlık ise ürküp ağresif tavırlar sergileyebilirler yada ortam çok aydınlık ise uykusuz kalıp ağresif tavırlar sergileyebilirler.

Dişide biraz ishal mevcut henüz çok değil bir süre takip edin mümkünse kafes dışına salmayın. Dışkıda düzelme olmaz yada daha sıvı hal alır ise hafif spektrumlu ilaç önerelim.
gece salonda ısık acık oluyo ama kafesin 3 tarafını örtüyorum karanlıga yakın oluyo içi ful karanık odaya koyunca korkuyolar ve daha kötü oluyo gibi geliyo oyüzden başka odaya koymak istemiyorum , boş odada cünkü en ufak sesde uyanıyolar salonda se oldugu için daha rahat uyuyolar , dediğiniz gibi erkek akşamları cok agresif oluyo kafese elimi soktugumda beni de ısırıyo

bilgileriniz için cok teşekkür ederim bu arada

Ekli dosyalar

• ccccc.jpg
    ccccc.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 6
Geri