Karadeniz Pet

Bu yem nasıldır?

htchaticeonem9

Paylaşımcı Üye
Bu yemin 1,25 kg. miktarını az önce sipariş verdim. Kuşların kalamar kemiği, dal darı, yem ve grit kuş kumu ihtiyaçları vardı. Sepete bunu da eklemiştim ve sipariş verdikten sonra içeriğini okuyunca çok sevindim. İçeriği çok zengin gibi duruyor. Daha önce duymadığım japon darı tohumu da varmış. (Faydasını bilen varsa yazarsa sevinirim.) Nijer, yumurta, yulaf ve keten tohumu olduğu çok iyi oldu. Bir tek bal kafamı karıştırdı. Balın zararı olur mu acaba? Bir de indirim için sepet tutarı dolsun diye kraker de aldım yani zararlı diyorlar ama 1 yıldır ikinci kez vereceğim. Çok çok nadir veriyorum bu tür şeyleri. Zararı olmaz umarım.

Neyse yemin fotoğrafını buraya ekliyorum. İncelerseniz ve içeriğindekileri madde şeklinde faydalarıyla birlikte yazarsanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-10-16-21-27-00-130_1.jpeg
    Screenshot_2023-10-16-21-27-00-130_1.jpeg
    112.5 KB · Görüntüleme: 27
bu yemi daha önce ben de almıştım içinde dal darı parçaları ve yumurta katkısı da var . bu yüzden bana biraz nemli gibi gelmişti kuşlarım beğenmeyince de dışardaki kumrular faydalandı. :) aldıysanız deneyebilirsiniz belki sever afiyet olsun şimdiden ... ama krakeri nadiren de olsa vermeyin evde yumurta akı ve kuru meyvelerle siz de yapabilirsiniz.

bu yemi daha önce ben de almıştım içinde dal darı parçaları ve yumurta katkısı da var . bu yüzden bana biraz nemli gibi gelmişti kuşlarım beğenmeyince de dışardaki kumrular faydalandı. :) aldıysanız deneyebilirsiniz belki sever afiyet olsun şimdiden ... ama krakeri nadiren de olsa vermeyin evde yumurta akı ve kuru meyvelerle siz de yapabilirsiniz.
Haklısınız. Zaten krakeri verince bizim Menekşe kusmaya başladı ben de attım. Teşekkürler