Karadeniz Pet

Dişi dışkı etrafı sarı iz ve erkeğin sabah çok bağırması

Omeronur

Meraklı Üye
Selamlar,
  1. Dün gece dişi kuşum fotoğraflardaki gibi dışkılamış. Sarı izlerin sebebi nedir?
  2. Ve erkek kuşum son günlerde sabahları çağırma ve kızma sesiyle çok bağırıyor. Kızıştığı için olabilir mi?
Screenshot_20210206-110202.png
Screenshot_20210206-110150.png

Yeni yaptığı dışkılarında da bu şekilde sarı izler var

2. sorunuz iç için erkeği atabilir misiniz? Dişiye ayak atma, melodili ötüş, dişinin gagasına vurup kafa sallama gibi belirtiler var ise kızışmıştır muhtemelen ☺️

2. sorunuz iç için erkeği atabilir misiniz? Dişiye ayak atma, melodili ötüş, dişinin gagasına vurup kafa sallama gibi belirtiler var ise kızışmıştır muhtemelen ☺️
Ayak atmayı eskiden yapıyordu ama 2-3 aydır kesti. Melodili ötüş, dişiye vurma ve kafa sallama var ama dişi kızışmadığı için karşılık vermiyor, ne bulursa kurlaşıyor gariban özellikle parmaklarımla :). Son 2-3 gündür çağrı sesiyle ötmesi ve kızınca çıkardığı ses arttı, ona anlam veremedim

Dışkıda ciddi renk bırakma durumu yok takip ediniz renk daha koyu sarı yada daha koyu yeşil tonlarda olursa atın bakalım şuan için normal diyebiliriz.
Takip ediyorum, 3-4 gün öncesine kadar böyle bir dışkılama gözlemlemiyordum. B vitaminli suyu fazla içmişti geçen ondan olabilir mi acaba

Geri