Karadeniz Pet

Dişi kuşumun ceresi kahverengiden beyaza dönüyor

erayaksun1907

Meraklı Üye
Başlıkta da yazdığım gibi kuşumun ceresi kahverenginden beyaza dönüyor. Kızgınlığı geçiyor sanırım. Tekrar ne zaman kızgınlaşır ? ve ceresi ne zaman kahverengi olur ???

Hormonal bir durum şu kadar sürede tekrar kızışır denemez. Genelleme yapılacak bir durum değil kuşunuzun ortam şartlarına bağlı bir durum.
Vitamin, mineral desteği, yumurta maması veriyorum odası sıcak güneş ışığı alan bir yer ve konum olarak yüksek bir yerde . Aşağı yukarı bir tahmin rica ediyorum. 2 ayı geçer mi ?

Vitamin, mineral desteği, yumurta maması veriyorum odası sıcak güneş ışığı alan bir yer ve konum olarak yüksek bir yerde . Aşağı yukarı bir tahmin rica ediyorum. 2 ayı geçer mi ?

2 Aydan önce kızışan kuşta var kızışmayanda ( Erişkin kuşlar için geçerlidir) dişi kuşlar çiftleşme sonrası, kuluçka süreci yada eş alınması durumunda kızgınlıkları geçebiliyor.

Neden bu kadar taktınız :”)

2 Aydan önce kızışan kuşta var kızışmayanda ( Erişkin kuşlar için geçerlidir) dişi kuşlar çiftleşme sonrası, kuluçka süreci yada eş alınması durumunda kızgınlıkları geçebiliyor.

Teşekkür ederim erkeği yeni aldım galiba nedeni bu. Tekrar teşekkür ederim :)

Geri