Karadeniz Pet

Dişi kuyruk kaldırıyor erkek üstüne çıkamıyor

Ufuk Tosun

Meraklı Üye
Cümleten iyi günler, dişi kuşum aşırı kızgın durumda. Erkek her kur yaptığında kuyruğunu kaldırıyor ama erkek bacağının birini atıp kalıyor çıkamıyor üstüne. Erkekte dişide tecrübesiz. Bu ne zamana kadar devam eder. Dediğim gibi dişi son 3 4 gündür sürekli kuyruğunu kaldırıyor.

Cümleten iyi günler, dişi kuşum aşırı kızgın durumda. Erkek her kur yaptığında kuyruğunu kaldırıyor ama erkek bacağının birini atıp kalıyor çıkamıyor üstüne. Erkekte dişide tecrübesiz. Bu ne zamana kadar devam eder. Dediğim gibi dişi son 3 4 gündür sürekli kuyruğunu kaldırıyor.
başlarda böyle olabiliyor. dediğiniz gibi tecrübesiz oldukları için. zamanla alışacaklardır. Ayak atma sorunu çözülünce dişinin üstünde uzun süre dengede duramayabilir endişe etmeyin. Denedikçe başarıyorlar.

belli niyeti 😄😄 bu arada ben kafeste kalamar kemiği göremedim mutlaka alın dişide yumurta sıkışması olmasın. Mama ve takviyeleri eksik etmeyin.

belli niyeti [emoji1][emoji1] bu arada ben kafeste kalamar kemiği göremedim mutlaka alın dişide yumurta sıkışması olmasın. Mama ve takviyeleri eksik etmeyin.

Mineral bloğu, gaga taşı, kalamar kemiği hepsi var ustam. Görememişsindir, maması probiyotiği, gerviti her şeyleri var çok şükür.

Ne hatası estağfurullah, erkek böyle üstüne çıkamamaya devam ederse dişinin kızgınlığı geçer mi acaba

Geri