Karadeniz Pet

Dişi Kuş kuyruğunu aşağı yukarı sallıyor

mhmmdklcc73

Yeni Üye
kuşum 2 haftadır kuyruğunu aşağı yukarı sallıyor. videoda'da garip mıcık mıcık ses çıkartıyor aşağıda video linkini bıraktım acaba üşütmüş müdür.

ayrıca kuşlarıma multivitamin polivit veya supravit vermeyi düşünüyorum hangisini önerirsiniz yada sizin bildiğiniz önerdiğiniz bir marka var mı ?

kuşta solunum problemi gözüküyor. veterinere danışmazını öneririm. yüksek ihtimalle doksisiklin etken maddeli ilaç vercektir. vakit kaybetmeden veterinere gidin.

kuşta solunum problemi gözüküyor. veterinere danışmazını öneririm. yüksek ihtimalle doksisiklin etken maddeli ilaç vercektir. vakit kaybetmeden veterinere gidin.
internette biraz araştırma yaptımda solunum problemi için neo terramycin kullanılıyor bi faydası olur mu onun yoksa direk veterinere mi götüreyim

internette biraz araştırma yaptımda solunum problemi için neo terramycin kullanılıyor bi faydası olur mu onun yoksa direk veterinere mi götüreyim
güzel bir video çekin. dışkı fotoğraflarını da çekin. o şekilde gidin veterinere. veteriner illa kuşu görmek isterse götürürsünüz. neo terramycin de kullanılıyor. ben size ilaç tavsiye edecek konumda değilim maalesef. vakit kaybetmemeniz açısından veterinere gitmeniz iyi olur. maddiyat açısından çekinceniz varsa dediğim gibi kuşu götürmeyin.

Geri