Karadeniz Pet

Dişimin neyi var? Hamile Mi Hasta Mı?

neutronwt

Yeni Üye
kuşumun poposu bu şekilde ve yumşak yumurta mı var yoksa Allah korusun tümör ya da bir hastalık mı korkuyorum dişim için

Ekli dosyalar

• C.jpg
    C.jpg
    96.4 KB · Görüntüleme: 30
kuşumun poposu bu şekilde ve yumşak yumurta mı var yoksa Allah korusun tümör ya da bir hastalık mı korkuyorum dişim için
Kuşun tunekde duruken normal görüntüsünü çekin onu da paylaşın

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Kuşun tunekde duruken normal görüntüsünü çekin onu da paylaşın

birşey diyeceğim kuşum yumurtladı poposuna bakmadım ondan büyük ihtimalle ilk yumurtasıydı. folluga talaş bulamadım sordugum yer de kiloyla satıyoruz 25-30 lira mı ne bişeyler demişti ben tahtayı ince ince kıyıp talaşımsı bir hale getirdim öyle olur mu?

birşey diyeceğim kuşum yumurtladı poposuna bakmadım ondan büyük ihtimalle ilk yumurtasıydı. folluga talaş bulamadım sordugum yer de kiloyla satıyoruz 25-30 lira mı ne bişeyler demişti ben tahtayı ince ince kıyıp talaşımsı bir hale getirdim öyle olur mu?
Hocam internetten al 8-10 TL bireydir kara cam talaşı

Olmaz mısır granulu yada kedi kumu kullanın

Olmaz mısır granulu yada kedi kumu kullanın

Hocam mısır granüllü mu yoksa karaçam talasinimi önerirsiniz yani hangisi Bittir piredir kuluçka öncesi ve sonrası daha iyi gelir yavrucaklara

Hocam mısır granüllü mu yoksa karaçam talasinimi önerirsiniz yani hangisi Bittir piredir kuluçka öncesi ve sonrası daha iyi gelir yavrucaklara
bana sormamıssınız ama kendı yaptıgımı soyleyım talaş koydum ve bit pire sorunu için de okaliptus yaprağı koydum yuvalıga

Mısır granüllü gercekdenniyi ben folluklara kedi kumu ve mısır granül karışık koyuyorum kedi kumu hijyenik olarak nemini almakta daha iyi oluyor granül de bu sayede hemen nemli kalmıyor kum ondaki nemi de alıyor

Geri