Karadeniz Pet

Dışkı

Her forumdan bir ses geliyor kuşu deneme tahtasına çevirmeyip ortak bir ilaç kullansak dutch care ürünleri yada bactrim gibi

Deneme tahtasına çevirmemek için veterinere gidip test yaptırmak lazım çünkü net olarak ne tür bir bakteri mevcut bilmiyoruz sadece varsayım üzerinden gittiğimiz için bu konuda her kafadan başka bir ses çıkması gayet normal.
Evet anlıyorum ama iskenderun da vetereniner yok bakanda kedi köpek bakıyor.

Bugün elime sulpha geçti.fakat sadece 5 ml ağızdan uygulamam mı gerekir?

Peki 12 saate bir ilaçlı su olatak yazıyor.bir sefer ilaçlı bir sefer temiz mi yapayım yoksa ikiside ilaçlı mı?

Peki 12 saate bir ilaçlı su olatak yazıyor.bir sefer ilaçlı bir sefer temiz mi yapayım yoksa ikiside ilaçlı mı?
24 saatte, 6 saat ilaçlı su bulunsun kafes. Kuşların günde 12 saat uyuduğunu varsayarsak, günde 12 saat kafeste bulunması demek kuşların sadece ilaçlı su içmeleri demek.

3 gümdür sulphayı kullanıyorum düzelmeye başladı.köşedeki lekeliler eskiden kalma.ilacı 5 güne mi 6-7 güne mi tamamlıyim?pribiyotiğe ilaç bitince mi şimdi mi başlıyim? @Recai SULAMİS @ADRIAN

3 gümdür sulphayı kullanıyorum düzelmeye başladı.köşedeki lekeliler eskiden kalma.ilacı 5 güne mi 6-7 güne mi tamamlıyim?pribiyotiğe ilaç bitince mi şimdi mi başlıyim? @Recai SULAMİS @ADRIAN
5.gün tekrar dışkı fotoğrafı atın ona göre söyleriz... Probiyotiğe ilaç bittikten sonra başlayın.

Geri