Karadeniz Pet

Eş muhabbet kuşlarım

Alperen06

Yeni Üye
Eş muhabbet kuşlarım abimin evinde öpüşüyorlardı eve getirdim yerlerine koydum ikisinde olduğu yerde haraketsiz bekliyorlar

Bide birtanesinin dışkısı ishal gibi açık renkli hafif sıvı ama çok değil

Getireli 1-2 saat oldu daha

Ekli dosyalar

• e0a7f533-02ba-42eb-9481-a0f1aa0f52e1.jpg
    e0a7f533-02ba-42eb-9481-a0f1aa0f52e1.jpg
    220.5 KB · Görüntüleme: 25
Muhtemelen yer değişikliği yüzündendir 1 haftaya alışırlar da ben genede sorayım dedim

1 hafta da bir sorun sıkıntı çıkcağını düşünmüyorum mama alışkanlıkları var zaten 1-2 güne mama ve vitaminlerini vermeye başlarım canlalırlar diye düşünüyorum

Taubent E-50 Probiyotik sağlık tohumu kurtlu maması v.s

Merhaba arkadaşlar 4 aylık erkek kuşuma 2 aylık dişi aldım. Erkek dişiyi kaşıyor, besliyor ama erkek ayak atınca dişi sinirleniyor. Ne yapmalıyım daha 4 gün oldu birleşeli

Merhaba arkadaşlar 4 aylık erkek kuşuma 2 aylık dişi aldım. Erkek dişiyi kaşıyor, besliyor ama erkek ayak atınca dişi sinirleniyor. Ne yapmalıyım daha 4 gün oldu birleşeli
kuşlar üretim için küçükler özellikle dişi. Böyle devam ediyorlarsa ayırmanızı tavsiye ederim dişi strese girebilir

kuşlar üretim için küçükler özellikle dişi. Böyle devam ediyorlarsa ayırmanızı tavsiye ederim dişi strese girebilir
Üretmek için birleştirmedim birbirleri ile çift olsun diye birleştirdim. Yine de ayırmam gerekiyor mu. Sadece ayak atma olunca sorun oluyor

Üretmek için birleştirmedim birbirleri ile çift olsun diye birleştirdim. Yine de ayırmam gerekiyor mu. Sadece ayak atma olunca sorun oluyor
bence kavga yoksa gerek yok birbirlerini tanısınlar.gelecekte eş olmaları kolaylaşır

Geri