Karadeniz Pet

Ele alışık kuş çiftleşir mi

erzsrl

Meraklı Üye
Ele alışık 2 aylık erkek kuşum var ona yeni yeme düşmüş dişi alıp büyütmeyi düşünüyorum büyüyünce de çiftleştirmeyi düşünüyorum ele alışık olacaklar sizce çiftleşirler mi diazym 256, vitamin, mama, kum ve kalamar kemiği gibi gerekli şeyöerin hepsini kullanıyorum düzenli olarak.

Çiftleşir tabikide hemde daha garanti çiftleşir :)

Şuan kuşum 2 aylık erkek o 3 aylık olunca 1 aylık bir dişi almayı düşünüyorum. Beraber büyüyüp birbirlerine alışmaları için. Sizce doğru mu bu düşündüğüm?
2 aylık kuşa dişi almanızı pek tavsiye etmem biraz daha sizinle dursun hem konuşurda ele alışıksa en az 9 10 aylık olduktan sonra alacağınız yere kafesiyle götürünüz kuşunuzu o kendine eş seçecektir şimdilik acele etmeyin

2 aylık kuşa dişi almanızı pek tavsiye etmem biraz daha sizinle dursun hem konuşurda ele alışıksa en az 9 10 aylık olduktan sonra alacağınız yere kafesiyle götürünüz kuşunuzu o kendine eş seçecektir şimdilik acele etmeyin
Beraber büyümeleri daha sağlıklı olmaz mı? Bir yerden böyle duymuştum hem birbirlerine alılık oldukları için vurma gibi bir durum da olması pek muhtemel değil diye düşünüyorum?

Beraber büyümeleri daha sağlıklı olmaz mı? Bir yerden böyle duymuştum hem birbirlerine alılık oldukları için vurma gibi bir durum da olması pek muhtemel değil diye düşünüyorum?
Almanızda sakınca yoktur fakat konuşmasını ertelemiş olursunuz size alışmışken sizle ilgilenmez kuş aldığınızda ele alıştırmışken aceleci davranmayın . Elbet zamanı gelince zaten çok güzel baba olur ele alışık kuşlar.

Almanızda sakınca yoktur fakat konuşmasını ertelemiş olursunuz size alışmışken sizle ilgilenmez kuş aldığınızda ele alıştırmışken aceleci davranmayın . Elbet zamanı gelince zaten çok güzel baba olur ele alışık kuşlar.
Anladım teşekkür ederim

Multivitamin nedir? Ne işe yarar? Hangi marka almalıyım?
Röhnfried gerwit - w alabilirsin. Kuşun vücudunda olması gereken vitaminleri multivitamin den karşılayabilirsin. hastalıklara karşı daha dirençli olmasına, bağışıklığının güçlenmesine yardımcı olur.

Geri