Karadeniz Pet

Genel kafes temizliği pratik yolu nedir

Anladımm. Ben günlük temizliyorum. Kafes altlığı da 3 günde bir yıkıyorum. Başka alternatif gelmiyor aklıma. [emoji4]

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önceki sayfalarda internet satışı için link vermiştim. Ayrıca birçok sektörde kullanılıyor. Kısa bir araştırma ile belki de yani başınızda temin edebileceğiniz birisini bulabilirsiniz. Bazı kedi kumlarında da bulunmakta, doğrudan kedi kumu alıp taban malzemesi olarak kullananlar da var.

Önceki sayfalarda internet satışı için link vermiştim. Ayrıca birçok sektörde kullanılıyor. Kısa bir araştırma ile belki de yani başınızda temin edebileceğiniz birisini bulabilirsiniz. Bazı kedi kumlarında da bulunmakta, doğrudan kedi kumu alıp taban malzemesi olarak kullananlar da var.

Acaba hangisi daha faydalı toz yapıyor diyenlerde var

Kuşların bulunduğu ortamda toz olmama şansı yok zaten. Hepsini de deneyip tecrübe eden birisini bulmak lazım.

Açıklama zeolite benziyor ama boyutu biraz büyük geldi ve resimdekiler zeolitten farklı gibi duruyor. Sormak lazım. Eğer bu boyutta zeolit ise kullanımı daha kolay olur. Taneleri küçük olunca malzeme, kanat çırpmayla havaya kalkabiliyor.

İri taneli kullanım açısından daha rahat olur. Bence acele etmeyin, yarın sabah istanbul kafesi arayarak bilgi isteyin

Birde diazem 256 diye probiyotik varmıs kuslar için onuda alıcam

BAŞKA Ne alabilirim acaba gg sitesinden fikriniz var mı

Akvaryum filtre malzemesi olduğu için ben tercih etmem sanırım. Eğer kırılmaya başlarsa fena toz yapar diye düşündüm

Hocam zeolit her yerde aynı değilmi ben mi yanlıs düşünüyorum çünkü boyutu daha fazla onun

Zeolit bir tür maden, kalitesi değişken olabilir. Yanlış bilmiyorsam sert bir kaya gibi değil, bu yüzden böyle küçük parçalar halinde geliyor. Tanelerinin iri olması iyi midir yoksa kötü mü, bir şey diyemeyeceğim

Geri