Karadeniz Pet

Hamile Dişi Alsam Yavrular Mı?

Piranha41

Yeni Üye
Arkadaşlar petshop ta sağlığı yerinde yumurtası olan dişi buldum fakat gagası beyazdı.Ben bu dişiyi alsam benim ele alışkın erkeğimin yanına koysam.Dişi hamile olduğu için yuvalığa girip yumurtlar mı?Alıyım mı sizce.Birde hamile dişiler kaç güne yumurtluyorlar?

Arkadaşlar petshop ta sağlığı yerinde yumurtası olan dişi buldum fakat gagası beyazdı.Ben bu dişiyi alsam benim ele alışkın erkeğimin yanına koysam.Dişi hamile olduğu için yuvalığa girip yumurtlar mı?Alıyım mı sizce.Birde hamile dişiler kaç güne yumurtluyorlar?
Tek kuşun yumurtası olurmu.oldu diyelim.alıp getiricen yumurtlamaz.yumurtladı diyelim.yuvaya girmez.yere yumurtlar.hadi onuda geçtim.senin erkeği eş seçeceği garanti değil bunlar tavuk gibi değil eş seçiyorlar.artı yer değişikliği olacağı için yumurtlamak üzereyken alsan bile 1 yumurta yapar başka yapmaz.onada bakmaz yere yumurtlar zaten kırar.dikkatli ol petshopçular kandırabiliyor.

O dişiye 2-3 erkek kur yapıyor du ama biri çok fazla kur yapıyor du onla birlikte alsam olur mu?Bir de ona kur yapan erkeğin boyu dişiden küçüktü ve ayrıca tüyleri yolunmuştu sadece ona vurmuyordu dişi.

O dişiye 2-3 erkek kur yapıyor du ama biri çok fazla kur yapıyor du onla birlikte alsam olur mu?Bir de ona kur yapan erkeğin boyu dişiden küçüktü ve ayrıca tüyleri yolunmuştu sadece ona vurmuyordu dişi.

Hamile olduğuna göre bi eşi olmalı zaten. O eşiyle birlikte al ama yer değişikliği yüzünden yine bakmaz yavrulara bence. Başka damızlık çift al bence hamile olmayam

Yuvalıkları falan yok fakat eve getirdiğim de yuvalıkları olacağı için bakmaz mı.Birde bir petshop yumurtalı takım satıyor 200 liraya fiyatı çok mu pahalı

Yuvalıkları falan yok fakat eve getirdiğim de yuvalıkları olacağı için bakmaz mı.Birde bir petshop yumurtalı takım satıyor 200 liraya fiyatı çok mu pahalı
Pahalı tabi.yavrulu takım 150 tl.yumurtaya zaten bakmaz tekrar yumurtlaması 3 ay sürer.şehrine göre değisir ama daha pahalısı olmaz yani.en fazla 150 den yukarı olmaz

O pet shoptan su bile alınmaz.

Bu arkadaşımız.düşmüş bir zalimin eline .oda bunu kandırmaya çalışıyor.oraya gitme baska yere git.

Salmada nasıl bir dişi kuş hamile olabilir ki. Yumurta var dediği kızgınlık yumurtasıdır. Hadi oldu diyelim siz eşinden ayırırsanız sizin kuşada hasar verebilir. Yumurtalarını kesin kırar o kesin. Eşiyle aldınız diyelim eşi çelimsizmiş. Bir heves uğruna para verdiğinize pişman olursunuz. Hadi diyelim çift aldınız. Aşırı pahalı. Arkadaşında dediği gibi yavrulular 150ye satılıyor. Hadi heves ettiniz yumurtalı ya da yavrulu almaya. Onuda almanızı tavsiye etmiyorum. Bakmıyorlar. Size kalıyor yavrular. Sizde annesi gibi olamayacağınızdan sorun çıkar. Demek istediğim eğer çift almak gibi bir fikriniz varsa o petshoptan uzak durun

Sosyal medya aracılığı ile ilinizdeki üreticileri bulup oradan daha sağlıklı uygun fiyata alabilirsiniz.

Maalesef bulamıyorum Kocaeli de üretici.Nerden alsam çift karar veremedim.Diğer çiftim de çiftleşmedi erkeğim ele alışık 1 yıl oldu önceki dişisi de öldü bi yavru alamadım.Şimdi hazır eş alıcam salma kafeste birbirlerinin sesini duydukça kızışsınlar diye.

B
Maalesef bulamıyorum Kocaeli de üretici.Nerden alsam çift karar veremedim.Diğer çiftim de çiftleşmedi erkeğim ele alışık 1 yıl oldu önceki dişisi de öldü bi yavru alamadım.Şimdi hazır eş alıcam salma kafeste birbirlerinin sesini duydukça kızışsınlar diye.
Bende kocaelideyim kardeş var üretici.derincede pasajdaki petshopa git üretimhanesi var adamın ben aldım.yavrulu çift 150 tl.pazarlıkta yaparsın

Gidiyosun birlikte kendin seçip alıyosun.

Senin 200 tlye çift satıyor dediğin yer boğaziçi petshop sanırım izmitteki.