Karadeniz Pet

Hata :)

PatronBurak

Meraklı Üye
Bu nasıl bir hatadır =))
beni gökçen olarak gösterdi =)))

7420Yeni_Bit_Eslem_Resmi.jpg

Bu nasıl bir hatadır =))
beni gökçen olarak gösterdi =)))

7420Yeni_Bit_Eslem_Resmi.jpg

Anlık olarak çerezlerden ( cache ) dolayı böyle bir olay yaşanıyor. Sadece öyle gösterim yapıyor. Başkasının hesabına giriş yapılamıyor.

Selamlar,
Reklamları ben ayarlamıyorum. Google kendi gösteriyor tabiki bazı süzgeçlerimiz açık.
Aynı reklamı başka sitelerde de gördüm. Kontrol edeceğim.

Böyle bir reklam hoş olmamış. Bence bir süzgeçten geçirmek gerekiyor.
Ekli dosyayı görüntüle 48415

Bu tür reklamlar Adminin de söylediği gibi google ads tarafından gösteriliyor.Bir çok sitede bu reklam görünüyor.
Bazı istemediğimiz reklamları görebiliyoruz fakat reklamlar site için gerekli.En iyi yapılacak şey bu tür istemediğimiz reklamları görmezden gelmek.

bu reklam muhabbetinin açıldıgı iyi olmuş yeni üyeyim kalabalık bir ortamda sizin degerlendirmenizi okuyorum dinliyorum çok iyi oluyor ama arada öyle bi kadınlar çıkıyorki çıplak nerdeyse bide hristiyanlıgı ataistligi destekleyen reklamlar inanki utanmaya başladım gizli gizli okumaya çalışıyorum BÜYÜK sıkıntı.

Belirli bir reklamı görmenizin nedenleri
Bilgileriniz:
Google Hesabınızda bulunan, yaş grubunuz ve cinsiyetiniz gibi bilgiler
Genel konumunuz
Etkinliğiniz:
Geçerli arama sorgunuz
Önceki arama etkinliği
Google oturumunuz açıkken gerçekleştirdiğiniz etkinlikler
Reklamlarla önceki etkileşimleriniz
Ziyaret ettiğiniz web sitelerinin türleri
Cihazınızdaki mobil uygulama etkinliği türleri
Başka bir cihazdaki etkinlikleriniz
Diğer bilgiler:
Günün saati
Reklamverene verdiğiniz bilgiler (örneğin e-posta adresinizle bir bültene kaydolduysanız)
Google, reklamları sizin için daha yararlı olacak şekilde kişiselleştirebilir.

Kişiselleştirilmiş reklamlar; ırk, din, cinsel yönelim veya sağlık durumu gibi hassas kategoriler baz alınarak gösterilmez veya gizlenmez.

Google nin bunları yerine getirdiğini sanmıyorum. Muhafazakar bir aileyiz ve islam dışında bir dini araştırmak gibi bir eğilimimiz yok. İnternet üzerinden tabiki alışveriş yapıyorum ama fantazi bayan iç giyim değil. Yani demem o ki google sizin yaş ve cinsiyetinizi görüp reklamı ona göre kendi bildiği şekilde koyarken hiç bir zaman işiniz olmayacak konularda da reklam koyabilir karşınıza. En iyisi bir reklam engelleyici program kullanmak. Ve bu sorunlardan kökünden kurtulmak. Belki 3 5 lira harcamak gerekebilir. Ama inanın değiyor.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şahsım adına ne internetten böyle şeylere bakar nede meraklısıyımdır. Bence sıkıntı bizim hassas noktalarımıza dokunduğundan dolayı anlaşılmıştır elbette yönetim ne gerekiyorsa yapar herkesin ortak noktası bilgi paylaşımı fantazi iç giyim ve ataistlik hristiyanlık degil.

Şahsım adına ne internetten böyle şeylere bakar nede meraklısıyımdır. Bence sıkıntı bizim hassas noktalarımıza dokunduğundan dolayı anlaşılmıştır elbette yönetim ne gerekiyorsa yapar herkesin ortak noktası bilgi paylaşımı fantazi iç giyim ve ataistlik hristiyanlık degil.
Bildiğiniz gibi reklamlar forumla alakalı değil içeriği tarafımızca belirlenmiyor, belirli filtrelerden geçse de Google ads reklamları göstermekte, rahatsız olduğunuz reklam olduğunda "x" basıp bu reklam ilgimi çekmiyor seçeneğine tıklayabilirsiniz. Google ads genel olarak kişisel hesapların ilgisini çekmeyen reklamları göstermemeye özen gösterir.

Geri