Karadeniz Pet

Her şey güzel gidiyor diyordum..

Allah korusun sagliklidir onlar kucuk ama cok gucluler merak etmeyin

Yav Ahmet hocam :D Vallahi geriliyorum bakın az önce kuşum son anlarını rahat geçirsin diye çıkardım kafesten saldım yani düşünün artık :) Bu sefer heyecan yapmıyorum bence ben yapıyor muyum yoksa :oops:

Allah korusun sagliklidir onlar kucuk ama cok gucluler merak etmeyin
Şimdi siz bu dediğim her şeye rağmen kuşumda kursak mantarı yok mu diyorsunuz? Gerçekten her şey dediğim gibi. Ona rağmen yok diyorsanız çok sevineceğim şu an sabırsızlıkla bu cevabı bekliyorum

Deme oyle valla lustan önce sakuram gidicek Allah korusun

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yav Ahmet hocam :D Vallahi geriliyorum bakın az önce kuşum son anlarını rahat geçirsin diye çıkardım kafesten saldım yani düşünün artık :) Bu sefer heyecan yapmıyorum bence ben yapıyor muyum yoksa :oops:
Bence yapiyorsunuz neyse yardimi olacak arkadaslar cikar muhakkak benim bilgim bitti :D

Deme oyle valla lustan önce sakuram gidicek Allah korusun

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle öyle oluyorum ya az önce kafesten dışarı saldım zaten gidiyor kuşum bari uçsun mutlu olsun diye :rolleyes::rolleyes:

Bence yapiyorsunuz neyse yardimi olacak arkadaslar cikar muhakkak benim bilgim bitti :D
Ama hocam gerçekten kokuyor ağzı ya geldiği ilk zamanlar o eski kafesimi bile kokuttu aynı ekşimsi bir koku ile. Kuş koksa korkmayacağım ama kuş kokmuyor ki sıpa

Kursak mantari olmus gecmis olsun
Ya size inanmadığımdan değil hocam saygısızlık yapmak istemiyorum sakın öyle anlamayın amacım içim rahatlasın ve içim hiç rahatlamıyor fena karıştım şu an

Bana gore degil size gore
Size göre kursak mantarı nasıl oluyor hocam? Bir de bana öğretseniz, belki ben yanlış öğrendim ondan böyleyim ama inanılmaz derecede belirtiler gösteriyor çok araştırdım fakat usta yorumu başka oluyor

Size göre kursak mantarı nasıl oluyor hocam? Bir de bana öğretseniz, belki ben yanlış öğrendim ondan böyleyim ama inanılmaz derecede belirtiler gösteriyor çok araştırdım fakat usta yorumu başka oluyor
Ayhan ustamiz bilir danisin uzerine usta tanimam

Geri