Karadeniz Pet

Isırma

aklksz

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşum 2 aylık. 1 ay geçtikten sonra elimize geliyodu fakat şimdi el yakınlaşamıyo. Sürekli ısırıyo bildiğin dalıyo. Çok sinirli. Nedeni nedir?

Stresli Ve Korkulu olabilir yakın zamanda Onu İlgilendirecek bir olay oldumu ?

Stresli Ve Korkulu olabilir yakın zamanda Onu İlgilendirecek bir olay oldumu ?
Yok hayır. Öyle onu korkutacak olay olmadı. Hep sakin temkinli davrandık. Elimize gelmeye başladı yine fakat ısıryo, her şeyi. Ne yapmak lazım. Kuş seslerinden etkilendiğini düşünüyoruz. Dışarıdan geliyo şehirdeyiz ama. Etkiler mi?

Bence ergenlik dönemi çünkü benim kuşumda melek gibiydi sonra 2-4 aylıktı sanırım,ısırma dönemi başladı bir süre sonra kendiliğinden geçti.şimdi hiç ısırması falan yok.başka bir olay yaşanmadıysa büyük ihtimal kendiliğinden geçer.ben çok ısırıp inatlaşınca kafese koyuyorum sakinleşince geri çıkarıyorum.benim kuşum çok inatçı birşeye kızarsa ısrarla saldırıyor ve unutmuyor.kafese koyup sakinleşince çıkarıyorum konu kapanıyor.zaten kafese koyunca 5-10dk sonra unutuyor.

Bence ergenlik dönemi çünkü benim kuşumda melek gibiydi sonra 2-4 aylıktı sanırım,ısırma dönemi başladı bir süre sonra kendiliğinden geçti.şimdi hiç ısırması falan yok.başka bir olay yaşanmadıysa büyük ihtimal kendiliğinden geçer.ben çok ısırıp inatlaşınca kafese koyuyorum sakinleşince geri çıkarıyorum.benim kuşum çok inatçı birşeye kızarsa ısrarla saldırıyor ve unutmuyor.kafese koyup sakinleşince çıkarıyorum konu kapanıyor.zaten kafese koyunca 5-10dk sonra unutuyor.
Öyle bi olay olmadı ama inş geçer sağolun

Geri