Karadeniz Pet

Kabarik gözlerikapalı arda açıyor

Mehmet coşar

Yeni Üye
Selamün Aleyküm.3 gün önce camın önünde yavru muhabbet kuşu buldum elimi uzatım oda geldi sahibidi aradım bulamadım.Geldiğinden beri biz yanına yaklaşmayınca hemen kabariyor ve gozlerini kabatıyor arada acıyor.bazen isi yutkunurcasına kavasını aşagi ındırıyor ve kaldırıyor. yeminide düzgün yemiyer kabuğuunu sayup atıyor yiyemiyor herhalde ne yapmam lazım

Ekli dosyalar

• IMG_20190909_210624.jpg
    IMG_20190909_210624.jpg
    4.1 MB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20190909_212531.jpg
    IMG_20190909_212531.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20190909_212533.jpg
    IMG_20190909_212533.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 25
Dışkısının fotoğrafını atar mısınız? Ayrıca ayaklarından ateşine bakar mısınız?

soğuk yanlış gormuyorsunuz sıyah cok az beyazlıkvar
Sindirim sisteminde iç parazit ya da bakteri bulunduğunu düşünüyorum yemden başka bir şey vermeyin ayrıca Neo-Terramycin hafif bir antibakteriyel alıp kullanın en yakın zamanda alsanız iyi olur bu akşam suyuna 1 çay kaşığı kadar sirke koyun

Sindirim sisteminde iç parazit ya da bakteri bulunduğunu düşünüyorum yemden başka bir şey vermeyin ayrıca Neo-Terramycin hafif bir antibakteriyel alıp kullanın en yakın zamanda alsanız iyi olur bu akşam suyuna 1 çay kaşığı kadar sirke koyun
ilaci ezanedenmi alıcaz? nasıl kuşa verebiririm
https://yadi.sk/i/H8_KvYz6rf5PBg
bu vidioyuda bakabilirmisiniz

soğuk yanlış gormuyorsunuz sıyah cok az beyazlıkvar
Ayrıca kuşun ayaklarını ara ara kontrol edin soğukluk devam ediyor ise (çünkü bazen vücut sıcaklıkları duygu değişimine göre değişebiliyor) kafesin üstüne bir tarafı açık kalacak şekilde ve açık yerden soğuk havanın kuşa temas etmeyeceği bir şekilde üstünü kapatın

Ayrıca Kuşunuz su içmiyorsa siz içirin

@Karma ne yapıyorsun bir çay kaşığı sirke çok fazla! Bir iki damla yeter. Ve o ilacı sakın kullanmayın ve tavsiye etmeyin yan etkileri çok fazla!

@Karma ne yapıyorsun bir çay kaşığı sirke çok fazla! Bir iki damla yeter. Ve o ilacı sakın kullanmayın ve tavsiye etmeyin yan etkileri çok fazla!
Sirke zaten bir kaç damla oluyor çay kaşığında ilacın yan etkisini bilmiyorum açıkçası kullanıp beğendiğim bir ilaçtı o zaman size bırakayım ben
İyi günler...

Rica etsem yan etkilerinden bahseder misiniz? Bu arada iyi ki konuya bakmışsınız kötü bir şeye sebep olmak ürkütücü...
Sonuçta ben de burada bir öğrenciyim.

Geri