Karadeniz Pet

Kalamar kemiği kilogram fiyatını ne kadara alıyorsunuz

MrCool

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba kuşum içn kalamar kemiği alacağım ama hesaplı olması için 1 kg almayı düşünüyorum internette çok değişik fiyat aralığı siz ortalama olarak ne kadara alıyorsunuz birde bazı yerlerde uzunlugu kısa oluyor kalamarın bu kuş için bir şey değiştir mi ? şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar merhaba kuşum içn kalamar kemiği alacağım ama hesaplı olması için 1 kg almayı düşünüyorum internette çok değişik fiyat aralığı siz ortalama olarak ne kadara alıyorsunuz birde bazı yerlerde uzunlugu kısa oluyor kalamarın bu kuş için bir şey değiştir mi ? şimdiden teşekkürler
Küçük kalamar kemikleri kuşlar için daha iyi olur. Kilogram olarak değil, tane olarak al. Kilogram olarak büyük üreticiler alıyor, o da mecburiyetten. Yoksa kuşların 1 tanesini bitirmesi bile çok uzun sürüyor.

Küçük kalamar kemikleri kuşlar için daha iyi olur. Kilogram olarak değil, tane olarak al. Kilogram olarak büyük üreticiler alıyor, o da mecburiyetten. Yoksa kuşların 1 tanesini bitirmesi bile çok uzun sürüyor.

Usta valla benim dişi kuş bu aralar yumurtlayacak heralde 2 günde 1 tane bitiriyor. Manyak gibi kalamar kemiğine saldırıyor.

Piyasada açık kalamar kemiği kalmamış gibi.Alışveriş sitelerinde de göremedim.
Ben 13/10/2020 tarihinde 500gr'ını 55 tl'ye almıştım.Şu an aldığım mağazada tükenmiş.

Usta valla benim dişi kuş bu aralar yumurtlayacak heralde 2 günde 1 tane bitiriyor. Manyak gibi kalamar kemiğine saldırıyor.
Gagalayıp atıyordur kafese. Bittikçe yenilemenize gerek yok. Ayda bir takın.
Grit kuş kumu ve mineralli gaga taşı kullanabilirsiniz. Daha az zayii olur.

Geçenlerde elim kaladar kalın bi kemiği 5₺ aldım. Açık satıyodu. Gayet hesaplı geldi. Amma kiloya dökünce tani yinede pahalı. Kiloyla almak mantıklı. Ama gelen mallar kaliteli mi minik minik mi bilemem.

Nerdeyse aynı büyüklükte iki farklı kalamar kemiği aldım. Maviş markayı yediler diğerini ağzına sürmediler. Neye göre seçiyolar anlamış değilim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gagalayıp atıyordur kafese. Bittikçe yenilemenize gerek yok. Ayda bir takın.
Grit kuş kumu ve mineralli gaga taşı kullanabilirsiniz. Daha az zayii olur.

Powermax ın mineralli gaga taşıda takılı kafeste. Aynı markanın mamasını kullanıyorum memnunum ama mineralli gaga taşı nasıl onu bilemeyecem.

teşekkürler cevaplar için şu an internette uygun fiyatlı kırık kalamar kemiği buldum önerir misiniz?

Geri