Karadeniz Pet

Kuşum bir garip duruyor.

getherenowhere

Yeni Üye
Merhaba. Geçen günlerde kuşum kusuyordu ve siyah ishal gibiydi ancak buradan da yardım aldım ve iyileşti. İyileşti iyileşeli biraz garip duruyor. Sağlık sorunu yok tam olarak şu an ancak duruşu böyle. Bir süredir korkuyor ve az çok saldırıyor, sadece bana saldırmıyor. Benim yanımda sakin duruyor. Ellerimi birleştirince garip ve alçak sesler çıkartıyor. Kedi mırlaması gibi 'grr' diye. Ne zaman elimi hafifçe kaldırsam böyle yapıyor. Başını eğiyor. Ben ona doğru dürüst hiç bağırmam. Bağırırsam da 'annem, gel kuzum' derim. Ona bağrılmasına izin vermem ama küçün kardeşim birkaç kez üzerine gidip bağırmıştı inadına. Elimden geldiğince engel oldum, yanında yüksek sesle bile konuşturtmamayı deniyorum. Onu seviyorum ve başına bir şey gelmesini istemem. Lütfen yardım edin.

IMG-20200506-031735

Bence gayet sağlıklı duruyor :) Tünek değiştirelim yeter tahta tünek iyi olur. Yem biraz değişik geldi gözüme markası ve içeriği nedir.

Bence gayet sağlıklı duruyor :) Tünek değiştirelim yeter tahta tünek iyi olur. Yem biraz değişik geldi gözüme markası ve içeriği nedir.
Markasından emin değilim. Önceden böyle durmuyordu. Ayakta duruyor gibi. Yani zaten ayakta duruyor da bacakları daha uzun duruyor. Anlatamıyorum şu an ama önceki hali değil işte. Teşekkürler yanıtınız için.

uçuş sonrası ise böyle durması kanatlarını rahatlatiyordur.

Bahsettiğiniz durum tedirgin ve tetikte bekliyor düşüncesi sanırım anlık fotoğrafsa uykusunu alamamış olabilir sakin ve los ışık olan bir ortan hazırlayın yüksek ve ani ses oluşumu etkilemiş olabilir

uçuş sonrası ise böyle durması kanatlarını rahatlatiyordur.

Bahsettiğiniz durum tedirgin ve tetikte bekliyor düşüncesi sanırım anlık fotoğrafsa uykusunu alamamış olabilir sakin ve los ışık olan bir ortan hazırlayın yüksek ve ani ses oluşumu etkilemiş olabilir
Evet yakınında televizyon var. Uçuştan sonra değil, ışıklar kapalıydı bayağı. Sonra açtık. Ama birkaç gündür böyle. İnşAllah bir sorun yoktur. Teşekkürler yanıtınız için.

Geri