Karadeniz Pet

Kuluçka Döneminde Beslenme, Vitaminler

morkaktus

Yeni Üye
Herkese meraba..
Dişi kuşum bugün yumurtladı. Ben de bebek bisküvisi, yumurta ve havuçla mama yaptım normal yemlerinin yerine koydum. Buna ek olarak sularına 2 gün vitamin 2 gün boş 2 gün kalsiyum 2 gün yine boş şeklinde vitamin ve kalsiyum koyardım ama bu yaptığım mamada zaten vitamin ve kalsiyum var sizce suya koymayı bırakmalı mıyım? Çünkü fazla gelmesinden korkuyorum

Mamayı yeme ek olarak verin sadece mama vermeyin. Ayrıca yavrular çıkana dek vitamin vermeyin. Yavrular çıktıktan sonra tekrar başlarsınız. Mamayı ayrı bir mamalığa koyun.

Herkese meraba..
Dişi kuşum bugün yumurtladı. Ben de bebek bisküvisi, yumurta ve havuçla mama yaptım normal yemlerinin yerine koydum. Buna ek olarak sularına 2 gün vitamin 2 gün boş 2 gün kalsiyum 2 gün yine boş şeklinde vitamin ve kalsiyum koyardım ama bu yaptığım mamada zaten vitamin ve kalsiyum var sizce suya koymayı bırakmalı mıyım? Çünkü fazla gelmesinden korkuyorum
kuşların fotoğrafını paylaşır mısınız? Kaçıncı yavru alışınız?

kuşların fotoğrafını paylaşır mısınız? Kaçıncı yavru alışınız?
Daha ilk bu, dişi kuş 1 yıldan fazladır benimle yanında 12 yaşında erkek kuşum vardı ama ölünce dişi kuş çok üzüldü biz de yeni erkek aldık 2-3 hafta gibi bi süreçte yumurta aldık.

Ekli dosyalar

• IMG_20171022_114557_379.jpg
    IMG_20171022_114557_379.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 18