Karadeniz Pet

kusma ve ishal

Antibiyotikler önlem amaçlı kullanılmaz.
Yapacak bir şey yok, o da içicek. Z
acil bakabilir misiniz ve tanıdığınız başka bilgili kişiler varsa onları da etiketler misiniz görüşlerini belirtmeleri için bugün dediğim gibi halsizdi ve sürekli kabarıp uyuyordu az yem yiyor ilacını koyuyoruz suyuna dün kusmazken bugün kusmaya başladı şeffaf salya gibi bir sıvı kusuyor ve kafasını sallayıp her yerine bulaştırıyor tüyleri ıslandı hep ve sürekli uyuyor

Ekli dosyalar

• 3F79DB63-FF75-4095-858F-24F4D2A57C86.jpeg
    3F79DB63-FF75-4095-858F-24F4D2A57C86.jpeg
    99.5 KB · Görüntüleme: 19
acil bakabilir misiniz ve tanıdığınız başka bilgili kişiler varsa onları da etiketler misiniz görüşlerini belirtmeleri için bugün dediğim gibi halsizdi ve sürekli kabarıp uyuyordu az yem yiyor ilacını koyuyoruz suyuna dün kusmazken bugün kusmaya başladı şeffaf salya gibi bir sıvı kusuyor ve kafasını sallayıp her yerine bulaştırıyor tüyleri ıslandı hep ve sürekli uyuyor
O zaman kursak mantarı olabilir benimkide oyleydi kabarik istahsız oluşuyordu

@Recai SULAMİS @ADRIAN

Meyve veririken belli bir miktarda ver suyunu sık sık tazele ve vitamin kullan b vitamini işe yarayabilir

teşekkürler ağzından salya geliyor hala dediğim gibi arada her yeri ıslanıyor ama kötü koku yok ağzının içinde beyazlık falan da göremedim kursağında şişlik de yok gibi normal gözüküyor dışkısı hala ilk attığım fotoğraflardaki gibi kursak mantarı olmasından korkuyorum inşallah değildir @Recai SULAMİS

kusmaktan bu hale gelmiş her yeri ıslanmış ağzından tükürük gibi bir sıvı geliyor lütfen acil bakın ilaç mı dokundu acaba sulphamezathine kullanıyordum gittikçe kötüye gidiyor gibi neden bu kadar kusuyor ki @Recai SULAMİS @ADRIAN lütfen forumda tanıdığınız başka bilgili kişiler varsa onları da etiketleyin

Ekli dosyalar

• EF20FCB2-F6C4-4219-9910-A7899BE281EA.jpeg
    EF20FCB2-F6C4-4219-9910-A7899BE281EA.jpeg
    940.9 KB · Görüntüleme: 9
İlacı doğru dozda uyguluyor musunuz?
evet yarım suluğa üç damla koyuyorum kuşçu öyle demiş burada da tam suluğa 6 damla denmişti aynı şeye denk geliyor zaten ben de hani yanlış dozda mı acaba diye düşündüm ama eşi de hastalanırdı öyle olsa o gayet iyi ama maşallah sizce kursak mantarı mı koksidiyoz mu veya başka bir şey mi bu kadar fazla kusması çok korkutuyor beni her yeri sırılsıklam oluyor resmen

acaba biraz daha az mı koysam ilacı bilmiyorum napabilirim başka bir ilaç mı almalıyım hastalığı tam olarak ne onu da anlayamadım

Geri