Karadeniz Pet

Kusum gözü kızarmış bakar misiniz ?

rio

Meraklı Üye

Spreyleme yaptınız mı? Kafesi kimyasal madde ile yıkadınız mı yada kafes çevresinde kimyasal madde ile temizlik yaptınız mı?
Yanı kafesinin tabanını sampuanla yıkıyorum bazen de evet biraz önce temizlik yapıldı kafes çevresinde ondan olabilir mi

Kızarmaya devam ediyor gibi :(

Ancak kimyasal kullanılmamış temizlik sırasında

Dün ağzına zeytin yağı damlamıştım o kaçmış olabilir mi bilmiyorum ama ondan olur mu

Büyük ihtimalle alerji olmuştur temizlik yapılacaksa kafes yerinden alınıp temizlenen yer bir müddet havalandırıldıktan sonra kafesi yerine alınız.

Bir müddet bekleyin geçmez ise tekrar fotoğraf atın.
Tamam teşekkürler:(

Zeytinyağı Gözde alarji yapabiliyor ondandır [emoji4]

Gentagut damla alabilirsiniz evde bulunsun ama şimdi kullanmayın büyük ihtimalle zeytinyağındandır. Geçmez ize gentagut Damla’yı günde 1 damla 3 gün süre ile kullanırsınız.
Tamam çok çok teşekkür ederim:( şuan sokağa çıkma yasağı olduğu için alamam ama yarın alırım nerden alabilirim veterinerden mi ?

Zeytinyağı Gözde alarji yapabiliyor ondandır [emoji4]

Gentagut damla alabilirsiniz evde bulunsun ama şimdi kullanmayın büyük ihtimalle zeytinyağındandır. Geçmez ize gentagut Damla’yı günde 1 damla 3 gün süre ile kullanırsınız.
Tek gözü iyice kızarmış vezor açıyor kullanayim mi dediginiz damlayı:(

Ayrıca dışkısı da garip bugün baya bununla alakalı olabilir mi bilmiyorum ama yeni konu açtım bakarsanız:/

Geri