Karadeniz Pet

Kuşum hastalığını tespit edemedim

Yohoo

Yeni Üye
Muhabbet kuşumun gagasının üzerinde kabuk bağladı resim atıyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Kafesin boyalarını yedi hep
Işte bu yüzden KESINLIKLE degışın.Boyali kafes tercih etmememis gerekiyot.kuslar bunu kemiriyor bunun sonu ölümle de sonuclanabiliyor.zehirlenmeler ola biliyo bu yuzden asla almayın boyalı kafes terchimiz her zaman boyasız kafes olmalı.Tavsiyem en kısa zamanda kafesi degistirin

Gagasında değil de yan kısmında sorun var sanırım yanlış mıyım?

Hocam sorunlu bölgeye eczaneden trosyd krem alınıp sürülebilir. Fotoğraftan net anlaşılmıyor ama mantar gibi.

Pek rahat durmuyor mantar ilacı aldım badem yağı da sürerim
Mantar olabilir. Crystalin alın, eczanelerden ya da internetten. Animal Health yazanı alın ama zaten fark yok, bende animal yazan var kendimde kullanıyorum. Herhangi bir açık yara olduğunda mucizevi bir şekilde yarayı kapatıyor, dezenfekte ediyor en önemlisi alkol içermediği için kuşların canını yakmıyor. Mantar için ve açık yaralar için kuşunuzda ve kendinizde kullanabilirsiniz. İzmir de olsanız ben verirdim. İlk aldığımda küçük şişe almıştım artık büyük şişede alıyorum.

Mantar olabilir. Crystalin alın, eczanelerden ya da internetten. Animal Health yazanı alın ama zaten fark yok, bende animal yazan var kendimde kullanıyorum. Herhangi bir açık yara olduğunda mucizevi bir şekilde yarayı kapatıyor, dezenfekte ediyor en önemlisi alkol içermediği için kuşların canını yakmıyor. Mantar için ve açık yaralar için kuşunuzda ve kendinizde kullanabilirsiniz. İzmir de olsanız ben verirdim. İlk aldığımda küçük şişe almıştım artık büyük şişede alıyorum.
Çok teşekkür ederim

Geri