Karadeniz Pet

Limon boncuk

Meraklı Üye
Merhaba benim dişi muhabbet kuşuum ara sıra durup dururken kuyrupunu titretiyor havada güneşli sıcak birde ayağını sanki yumruk yapıyor gibisinden kapatıyor düzenli olarak a b c d ve k vitaminlerini veriyorum gün içlerinde neşeli oluyor hateketli oluyor ve genelde biz ona bakarken bu hareketi yapıyor yanında erkek kuşta var ama onda öyle davranışlar yok son olarak sıcak havalarda ara sıra ağzını açıp kapatıyor

Merhaba benim dişi muhabbet kuşuum ara sıra durup dururken kuyrupunu titretiyor havada güneşli sıcak birde ayağını sanki yumruk yapıyor gibisinden kapatıyor düzenli olarak a b c d ve k vitaminlerini veriyorum gün içlerinde neşeli oluyor hateketli oluyor ve genelde biz ona bakarken bu hareketi yapıyor yanında erkek kuşta var ama onda öyle davranışlar yok son olarak sıcak havalarda ara sıra ağzını açıp kapatıyor.
Kuyruk titretme derken tam olarak anlamadım. Pençelerini uyurken kapatırlar mesela, üstüne basabiliyor ve kavrayabiliyorsa sıkıntı yoktur muhtemelen. Sıcak havalarda kendilerini serinletmek için gagalarını açıp kapatıyorlar.

Kuyruk titretme derken tam olarak anlamadım. Pençelerini uyurken kapatırlar mesela, üstüne basabiliyor ve kavrayabiliyorsa sıkıntı yoktur muhtemelen. Sıcak havalarda kendilerini serinletmek için gagalarını açıp kapatıyorlar.
Kutruğunu aşağı yukarı oynatıyor ve ayapını kavrayabiliyor basabiliyor

Geri