Karadeniz Pet

Kuşum ölüyor lütfen yardim!

Mehmet9606

Yeni Üye
3 4 aylik erkek muhabbet kuşu aldim yaklaşık 2 haftadir bende. Sanırım ceyranda kaldi ben evde yokken, vitamine baslamistim yenile vitamine baslasigimdan beri ishaldi hemen vitmaini kestim 2 gundur ishal sürekli kaşınıyor, arada kusucak gibi oluyor, sureklinkabarik tünekde zor duruyor arada kısık sesle ötüyor ne yapmaliyim acil yardim, bu arada bit vs spreyini sıkmistim daha once.

dışkı fotosu atar mısınız? Kuşlardan anlayan veteriner bulamadıysanız üreticiye götürün.

Dosya cok buyuk yukleyemedim sulu acik yesil cok hafif beyazlik var elime aldim simdi cok sicak ates atiyor

Acilen veterinere götürmelisiniz. Bulunduğunuz şehri yazın, belki kanatlılardan anlayan veteriner tanıyan vardır.

Recai 1 haftaya kadar gelecek foruma.

Ankarada koskoca ankarqda yok aldigim pet shop gittim ceyranda kalmis dedi yerini deistirdim odamda yanliz kaliyor simdi oyuncak ve ishal ilaci alacagim

Ankarada koskoca ankarqda yok aldigim pet shop gittim ceyranda kalmis dedi yerini deistirdim odamda yanliz kaliyor simdi oyuncak ve ishal ilaci alacagim
Veteriner konusunda yeni bi konu açarsanız yardımcı olurlar kuşunuz anlattığınıxa göre kötü durumda sadece ishal ilacıyla olacak şey değil bence.

Cereyan da kalan kuşa multivitamin iyi gelebilir. Kesin olmamakla birlikte Uğurpet diye bir klinik var galiba Ankara da orası anlıyor galiba ama dediğim gibi duyum mu kesin değil bi araştırın isterseniz

Geri