Karadeniz Pet

Kuşum sallabaş oldu, ne yapmalıyım

Enrocure suluktanmı yoksa seyrelterek ağızdan damla şeklindemi kullanıyorsunuz

Peki kuş normal şekilde su içiyormu bazı kuşlar hasta iken çok az su içiyor

Yeterince ilaç almıyor olabilirmi diye sordum 100 cc suluga kaç damla kullanıyorsunuz enrocure %10 u

@Recai SULAMİS hocam bakabilir misiniz
@Recai SULAMİS Hocam antibiyotik yarın bitiyor ve hiçbir değişim yok. Enerjisi çok yerinde. Eskisi gibi uyuklamıyor. Dışkısı da normal. Ama kafası hala aynı, uçamıyor. Kafasını ilk geldiğinde de sallamıyordu şimdi de sallamıyor, sadece yan bakıyor. Eşinden de ayırdık kavga edip durdukları için. Bana geldiğinde 29 gramdı dün itibariyle 34 grama çıkmış. Aldığı kilo gözle bile fark ediliyor zaten. Şimdi nasıl devam etmeliyiz?

Rica etsem, güncel videosunu atabilir misiniz?

Hocam yürümesinde bir problem yok hatta o kadar hızlı koşuyor ki, bugün kanatlarını çırpıp azda olsa havalandı. Normalde hiç kanat çırpmaya bile yeltenmiyordu ben egzersiz yaptırıyordum.

Güncel dışkımız düzeldi bu halde.

Ekli dosyalar

• 10ED066B-AAAA-4B57-A7E7-5D138937CA3A.jpeg
    10ED066B-AAAA-4B57-A7E7-5D138937CA3A.jpeg
    541 KB · Görüntüleme: 19
Kafes tabanında oturmaya başladı sürekli. Kendini kabartmıyor ya da halsiz değil. Yukarı çıkmak istemiyor.

Hocam yürümesinde bir problem yok hatta o kadar hızlı koşuyor ki, bugün kanatlarını çırpıp azda olsa havalandı. Normalde hiç kanat çırpmaya bile yeltenmiyordu ben egzersiz yaptırıyordum.
Eskiye göre kafasında da gayet iyi düzelme var. Enrocure yi kaç kez kullanmıştık?

Evet gittiğimiz veteriner hekim öyle önermişti, konunun en başında danışmıştım dozu hakkında da. Ama etki göremediğim için 0.3 ml çıkarmıştım. Şimdi 0,5 ml veriyorum
Çok pardon dozunu belirtmemişim tekrar baktım mesajlara. Hekimin önerdiği miktarda devam ettik ama.

Evet gittiğimiz veteriner hekim öyle önermişti, konunun en başında danışmıştım dozu hakkında da. Ama etki göremediğim için 0.3 ml çıkarmıştım. Şimdi 0,5 ml veriyorum
0, 1 ml, gereken etkiyi göstermez..
6,7 damla ekleyin damlalıkla.

Geri