Karadeniz Pet

Kuşum yem yerken vik vik ses çıkarıyor. Sebebi nedir?

RainyLittleGirl

Yeni Üye
Az önce elimizle yem veriyorduk kendisine. Her zaman ki gibi yiyordu kuşum. Baktık vik vik ses çıkarıyor. Alta bırakacağım ses dosyasını. Acaba solunum sıkıntısı mi çekiyor diye endişeleniyorum. 4 yaşında dişi. Neyi var? Bir yardımcı olur musunuz?

Az önce elimizle yem veriyorduk kendisine. Her zaman ki gibi yiyordu kuşum. Baktık vik vik ses çıkarıyor. Alta bırakacağım ses dosyasını. Acaba solunum sıkıntısı mi çekiyor diye endişeleniyorum. 4 yaşında dişi. Neyi var? Bir yardımcı olur musunuz?
Ses kaydı veya video gelmemiş?

Bu sesler bana garip gelmedi. Halinde-enerjisinde, dışkısında bir sıkıntı var mı?
Böyle ses çıkarırsa enerjisi yerinde mi oluyor o zaman? Fazla endişeli biriyim de. Acaba solunum sıkıntısı mı çekiyor diye korktum, internetten arastirinca. Tek kuş, kusuyor, bütün bütün yem çıkarıyor. Eş istediğinden diye düşünüyorum. Bir de arada sulu dışkı yapıyor.

Bu sesin enerjisinden kaynaklandığını sanmıyorum sorma amacım kuşun durumunu öğrenmekti. Kuşlar strese bile girse bu dışkılarına yansır bu yüzden de dışkılarını sormuştum. Dediğim gibi bana öyle garipsenecek bir şeymiş gibi gelmedi ama belki diğer üyeler farklı bir yorum katabilir.

Geri