Karadeniz Pet

Kuşum nefes alırken vik vik ses çıkarıyor yem yerken tüylerini temizlerken uçarken ve uyurken de aynı sesi çıkarıyor

kuscuklarım

Yeni Üye
Kuşum nefes alırken vik vik ses çıkarıyor yem yerken tüylerini temizlerken uçarken de aynı sesi çıkarıyor. Araştırdım solunum yolu hastalığı olduğunu öğrendim hipradoxi s sipariş ettim nasıl kullanmalıyım ve bir zararı olurmu ilacın aydınlatırsanız sevinirim

Şırıngayla ağzına 1 damla damlata bilirsin ben öyle yapıyorum 1-2 haftada geçiyor ama ilaç kuşun bağışıklığını düşürür hastalık geçtikten sonra vitaminin biraz daha fazla koy ilaç kullanmazsan hastalık ilerler ve kuşunu kaybede bilirsin

Şırıngayla ağzına 1 damla damlata bilirsin ben öyle yapıyorum 1-2 haftada geçiyor ama ilaç kuşun bağışıklığını düşürür hastalık geçtikten sonra vitaminin biraz daha fazla koy ilaç kullanmazsan hastalık ilerler ve kuşunu kaybede bilirsin
Bu ilaç ağızdan vermeye uygun değildir. Suluktan kullanmanızı tavsiye ederim.
Kuşum nefes alırken vik vik ses çıkarıyor yem yerken tüylerini temizlerken uçarken de aynı sesi çıkarıyor. Araştırdım solunum yolu hastalığı olduğunu öğrendim hipradoxi s sipariş ettim nasıl kullanmalıyım ve bir zararı olurmu ilacın aydınlatırsanız sevinirim
İlacı kullanırken kafesten kum kumu, mineral blok vs varsa kaldırın. İlaç sonrası probiyotik kullansanız iyi olur onu da şimdiden temin edin.

Bu ilaç ağızdan vermeye uygun değildir. Suluktan kullanmanızı tavsiye ederim.

İlacı kullanırken kafesten kum kumu, mineral blok vs varsa kaldırın. İlaç sonrası probiyotik kullansanız iyi olur onu da şimdiden temin edin.
Tamamdır teşekkürler önerdiğiniz bir probiyotik varmı

Hiprodoksi-s'i yarım suluğa (50 ml için) 6 damla olarak kullanabilirsiniz. Önerim; Gece sulukları kafesten çıkarın sabah ilaçlı suyu takın 6 saat sonra suyu içme suyu ile değiştirin bu işlemi en az 5 gün tekrar edin 5 gün sonra video atın durumuna bakalım.
Tamamdır teşekkür ederim ilaçları kullandıktan 5 gün sonra videosunu atarım

Geri